Home News Ekrany reklamowe zwiększają skuteczność przekazu promocyjnego
Ekrany reklamowe zwiększają skuteczność przekazu promocyjnego
0

Ekrany reklamowe zwiększają skuteczność przekazu promocyjnego

0
0

Ekrany doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie pojawia się wielu ludzi – przy ruchliwych ulicach, w galeriach handlowych czy w pobliżu obiektów sportowych. Ekran wyświetlający reklamy zainstalowany w miejscu sprzedaży może znacznie zwiększyć sprzedaż poprzez wpływ na decyzje zakupowe klientów, a te w aż 80% przypadków są podejmowane właśnie w miejscu dostępności produktów lub usług.

Ściany wideo są szczególnie polecane w obiektach handlowych i usługowych, gdzie klienci podejmują swoje decyzje zakupowe. Ścianę wideo komponuje się z wielu ekranów, które działają jak jeden organizm i pozwalają wyświetlać dowolne przekazy reklamowe.

Oferowane przez Greenlite ekrany różnią się nie tylko wielkością, ale też poziomem podświetlenia oraz sposobem oddawania barw, więc każdorazowo rodzaj ściany dostosowuje się do potrzeb i możliwości Klienta. Dla zagwarantowania najlepszych doświadczeń konieczny jest wybór nowoczesnych modeli wyposażonych w matryce o wysokiej rozdzielczości i z możliwie cienkimi ramkami, dzięki czemu będzie pozwoli uniknąć straty powierzchni i nieestetycznego dzielenia obrazu. Istnieje również możliwość zainstalowania specjalnego oprogramowania do zdalnego zarządzania treścią, co pozwala jeszcze lepiej spełniać marketingowe założenia.

Efekt to imponujący ekran prezentujący reklamę, obok której nie da się przejść obojętnie.

Przykład realizacji w jednej z galerii handlowych:

www.greenlite.pl

open