Home News ANKIETA BUILD THE FUTURE
ANKIETA BUILD THE FUTURE
0

ANKIETA BUILD THE FUTURE

0
0

Jaka jest sytuacja branży po pandemii COVID-19? – zapraszamy do udziału w badaniu

Branża budowlana w Polsce generuje rocznie ok 12% dochodów sektora finansów publicznych i zatrudnia ok. 8% wszystkich pracujących. Tak ważny dla polskiej gospodarki sektor zasługuje na dogłębną, ekspercką analizę. PwC Polska wraz z magazynem Builder oraz Bisnode Polska co roku przygotowuje zestawienia finansowych liderów wśród generalnych wykonawców, producentów materiałów budowlanych oraz deweloperów. Jednak aby zobrazować kwestie pozafinansowe, niezbędny jest głos samych uczestników rynku budowlanego. Już po raz drugi mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Badaniu branży budowlanej – Build The Future.

Chociaż branża budowlana, jako jedna z nielicznych, okazała się odporna na kryzys spowodowany pandemią COVID-19, to na pewno wydarzenia ostatnich miesięcy wpłynęły na wyniki, jak i plany przedsiębiorstw związanych z budownictwem. Dlatego w tegorocznej ankiecie nie mogło zabraknąć pytań dotyczących skutków pandemii.

W tym roku w badaniu poruszamy jeszcze jeden aktualny temat – ESG (ang. Environmental, Social and Governance), czyli wszystkich kwestii związanych z ładem środowiskowym, społecznym i korporacyjnym. Na ile istotne w odniesieniu do nieruchomości stało się stosowanie standardów ESG? Jak ważny dla firm budowlanych jest trend wspierania zrównoważonego rozwoju? Czy chętnie postanowią oprzeć na nim swoje działania czy potraktują jedynie jako obowiązek?

Link do ankiety: LINK

Będzie ona dostępna do wypełnienia do 31 sierpnia 2021 roku włącznie. Wypełnienie formularza zajmuje ok. 15 min.

 

open