Home Architecture Design Komfortowe rozwiązania inwestycyjne
Komfortowe rozwiązania inwestycyjne
0

Komfortowe rozwiązania inwestycyjne

0
0

Poszukując produktów pod inwestycje takie jak łazienki we wnętrzach publicznych czy wnętrza hotelowe, trzeba pogodzić wiele wątków. Jakość, funkcjonalność, cena… wydaje się to trudnym zadaniem. Ale z odpowiednimi, komfortowymi produktami jest to możliwe.

KATARZYNA PLUTA
Kierownik ds. Marketingu i PR
KFA Armatura Kraków

Komfort to dopasowanie do potrzeb, zaprojektowanie produktów tak, by posiadały odpowiednie funkcjonalności i były użyteczne oraz wygodne. Wieloletnie gwarancje na produkty też są ważne, bo komfort to również poczucie bezpieczeństwa – tak niezbędne przy projektach inwestycyjnych. Liczy się obsługa serwisowa danego producenta – np. KFA Armatura oferuje serwis 48 h, czyli gwarancję, że zgłoszonym problemem ktoś zajmie się w trybie pilnym.

SODALIT

A jakie rozwiązania są najlepsze? Oczywiście sprawdzone!
Gdy myślisz o doborze armatury do łazienki publicznej, poszukujesz produktu niezawodnego i funkcjonalnego. Takiego, który w odpowiedniej cenie spełni wszelkie oczekiwania inwestora. Nie zawsze jest to proste. Ciekawym produktem są baterie sensorowe SAMBA NEW oraz SALTO. To nowoczesne, sprawdzone rozwiązania w konkurencyjnej cenie. Baterie sensorowe zapewniają najwyższy poziom higieny, co jest kluczowe w obecnych czasach i co równie ważne, ograniczają zużycie wody. Wpływa to na zmniejszenie kosztów dla właściciela obiektu, a także minimalizuje negatywny wpływ na środowisko naturalne. Sprawdzonym i niezawodnym rozwiązaniem jest także klasyczna kolekcja baterii SODALIT, która w swojej klasie cenowej jest bezkonkurencyjna. Nie tylko jakość jej wykonania się wyróżnia – warto zwrócić uwagę na dołączony do baterii umywalkowej klik-klak. Jest on częścią zestawu od razu przy zakupie.

ANGELIT

A design?
Oczywiście, że tak. Dobry design to przede wszystkim funkcjonalność. Świetnym przykładem na to jest kolekcja ANGELIT. Baterie w białym wykończeniu wyglądają wspaniale i dobrze wpisują się klimat neutralnych łazienek hotelowych. Co ważne, ich no typowe baterie umywalkowe stojące, jak i nablatowe wysokie oraz podtynkowe. Dodatkowo jeśli inwestycja obejmuje łazienkę z wanną, to w kolekcji Angelit znajduje się innowacyjne rozwiązanie: bateria wannowa bez przełącznika natrysku. Rozwiązanie to sprawia, że bateria ma nie tylko atrakcyjny wygląd, ale przede wszystkim jest wygodniejsza w użytkowaniu i utrzymaniu w czystości. Jak to możliwe? Przełącznik został zintegrowany z regulatorem ceramicznym. Oznacza to, że przepływ wody jest sterowany jedynie poprzez uchwyt baterii.

LOGON BLACK

Projekty butikowe
Mówiąc o hotelach, nie można pominąć projektów butikowych, gdzie liczy się przede wszystkim wzornictwo. Każdy element wystroju, w tym łazienki, ma ogromne znaczenie. Warto zatem zwrócić uwagę na kolekcje mocno designerskie: w kolorze głębokiej matowej czerni lub o nietypowym, np. trójkątnym przekroju elementów. Z czarnych kolekcji warto zwrócić uwagę na linie. Moza oraz Logon – są one piękne i ekologiczne. Baterie umywalkowe są wyposażone w oszczędnościowy napowietrzacz, który ogranicza zużycie wody do zaledwie 6 litrów na minutę. Co ważne, jest silikonowy, a więc łatwy w czyszczeniu. Wystarczy przetrzeć elastyczne sitko ręką. Z kolei nietypowym kształtem wyróżnia się Agat – trójkątny przekrój elementów baterii przykuwa uwagę, a napowietrzacz typu coin slot jest bardzo funkcjonalny. Aby go odkręcić do czyszczenia, nie potrzeba żadnych narzędzi, wystarczy zwykła moneta.

Kto szuka, ten znajdzie
Aby dobrać produkty, które odpowiedzą na wszystkie potrzeby inwestora i w dodatku zmieszczą się w budżecie, trzeba dobrze poszukać. Są na rynku producenci, np. KFA Armatura, którzy oferują naprawdę ciekawe rozwiązania: komfortowe oraz w dobrej cenie.

SALTO

Zdjęcia arch. KFA Armatura Kraków

open