Home PATRONATY Dni Dewelopera 2021 – największa konferencja branży deweloperskiej już we wrześniu
Dni Dewelopera 2021 – największa konferencja branży deweloperskiej już we wrześniu
0

Dni Dewelopera 2021 – największa konferencja branży deweloperskiej już we wrześniu

0
0

23 września w The Bridge Hotel we Wrocławiu odbędzie się 9. edycja konferencji Dni Dewelopera. Organizatorem wydarzenia jest Wrocławski Oddział Polskiego Związku Firm Deweloperskich. W poprzednich edycjach w gronie prelegentów znaleźli się m.in. Charles Montgomery (Happy City) czy Inaki Azaldegui (McKinsey&Company). Tegoroczny event odbędzie się we wrocławskim The Bridge Hotel.

To flagowe wydarzenie, organizowane od dekady, stało się platformą wymiany wiedzy i doświadczeń przedstawicieli branży deweloperskiej, podmiotów z nią współpracujących, jednostek samorządowych, ekspertów i analityków.

Konferencję rozpocznie panel „Miasto re:definicja”, którego goście rozmawiać będą między innymi o tym, jakie wyzwania przed planistami postawiła pandemia i jak za jej sprawą zmieni się postrzeganie przestrzeni. Jak budować nie tylko budynki, ale i miejsca? Oraz jak tworzyć miasta odporne gospodarczo na pandemię? W panelu „Inwestycje deweloperskie po 2021” poruszone będą kwestie zmian prawnych i legislacyjnych, efektywności energetycznej planowania, roli harmonijnej współpracy miast z branżą deweloperską oraz wynikających z niej korzyściach dla mieszkańców. Z kolei w zamykającej konferencję dyskusji pod hasłem „Co wpływa na koszt metra kwadratowego?” omówione będą zagadnienia procesu inwestycyjnego, finansowania inwestycji deweloperskich i czynników kształtujących ceny na rynku pierwotnym.

W tegorocznej formule zaplanowano sesje tematyczne dla 400 uczestników stacjonarnie oraz streamy dostępne dla publiczności zgromadzonej zdalnie, które zapewnią różnorodność tematyczną. Podczas jesiennej edycji wydarzenia grono prelegentów kontynuować będzie dyskusję dotyczącą oczekiwań i relacji z Klientem. Głównym nurtem tematycznym streamu smart city będzie m.in. sztuczna inteligencja i ekologia. Ostatni z wiodących obszarów dotyczyć będzie przepisów prawa oraz optymalizacji procesów. 

Szczegółowe informacje oraz program wydarzenia: www.dnidewelopera.pzfd.pl

open