Home Materiały&Technologie Nowy system ścian szklanych od Vetro Systems
Nowy system ścian szklanych od Vetro Systems
0

Nowy system ścian szklanych od Vetro Systems

0
0

Nieustannie rosnące wymagania dotyczące zarówno akustyki jak i przepisów pożarowych ścian szklanych, zawieszają producentom poprzeczkę na coraz wyższym poziomie. Stwarza to warunki do tworzenia nowych technologii na tym polu. Vetro Systems, polski producent ścian szklanych na bieżąco dostosowuje się do wymagań rynkowych, co udowodnił przy projekcie dla Falmec Polska – włoskiego producenta designerskich okapów. 

W otwartym w tym roku warszawskim showroomie, część wystawiennicza została połączona z częścią biurową dużą klatką schodową ze szklaną attyką prowadzącą na piętro, gdzie znajduje się biuro i sala konferencyjna. Wszystkie pomieszczenia biurowe zostały wydzielone ścianami szklanymi w systemie GSW Office FR spełniając tym wszelkie wymogi przeciwpożarowe i akustyczne. 

Poprzez zastosowanie ścian szklanych, pomieszczenia pozostały przestronne i przejrzyste, nowoczesne systemy wraz z dużymi formatkami szklanymi są estetyczne, pozwalają na przenikanie światła, dzięki czemu salon wystawowy, jak i część biurowa wyglądają designersko i elegancko.


Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć producenta na stronie www.vetrosystems.pl

open