Home News HAWORTH I MIKOMAX SMART OFFICE ŁĄCZĄ SIŁY
HAWORTH I MIKOMAX SMART OFFICE ŁĄCZĄ SIŁY
0

HAWORTH I MIKOMAX SMART OFFICE ŁĄCZĄ SIŁY

0
0

Mikomax Smart Office wchodzi ze swoim portfolio kabin akustycznych Hushoffice w sieć dystrybucji globalnego dostawcy i lidera w branży mebli kontraktowych. Partnerstwo pozwoli Haworth oferować profesjonalne rozwiązania akustyczne do biur i rozwijać dalej portfolio marek Haworth Collection na całym świecie.

Mikomax Smart Office i Haworth łączą siły, aby wspólnie odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne rozwiązania akustyczne w środowisku pracy biurowej. Mikomax, jako firma rodzinna z blisko 30-letnią historią i doświadczeniem w zakresie produkcji mebli biurowych, odniósł sukces na rynku polskim i rynkach eksportowych dostarczając też od ponad 6 lat linię nowoczesnych kabin akustycznych do biur, stając się jednym z europejskich liderów w tej kategorii produktów dedykowanych do pracy w biurze i elastycznych przestrzeniach. Dalszy dynamiczny rozwój firmy możliwy jest dzięki silnemu partnerowi, który posiada globalne doświadczenie. Haworth Inc. to globalny dostawca i lider w branży mebli kontraktowych na świecie.

Współpraca z Haworth, który podobnie jak my również jest firmą rodzinną, pozwoli wnieść naszą markę kabin akustycznych Hushoffice na wyższy poziom i przyniesie nam taką synergię działań biznesowych, jakiej szukamy. Mikomax nadal pozostaje w istniejących partnerstwach jako producent i marka otwarta dla innych dystrybutorów. Cieszymy się, że produkty marki Hushoffice zostaną dołączone do globalnej kolekcji Haworth”wyjaśnia Maciej Mikołajczyk, członek zarządu Mikomax Smart Office, który należy do drugiego pokolenia zarządzającego firmą po swoim ojcu Januszu Mikołajczyku, obecnym prezesie zarządu.

Cieszę się i jestem dumny z faktu, że firma którą stworzyłem od podstaw i którą kieruję nieprzerwanie od blisko 30-lat doczekała się tak silnego partnera w biznesie. Dzięki synergii działań z Haworth, jako liderem na globalnym rynku, wierzę, że czekają nas kolejne lata owocnej biznesowo współpracy” – dodaje Janusz Mikołajczyk, prezes zarządu Mikomax Smart Office

Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z firmą, która podziela te same wartości co Haworth i uzupełnia portfolio kolekcji Haworth w Ameryce Północnej o nowy asortyment”mówi Matthew Haworth, prezes Haworth Inc.

Dzięki naszemu nowemu partnerowi jesteśmy pewni, że mamy odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania akustyczne. Marka Hushoffice zbudowała silną reputację w Europie i wiemy, że wysokie standardy jakości produktów spełnią wymagające oczekiwania naszych klientów i dealerów”dodaje Franco Bianchi, dyrektor generalny Haworth Inc. w Holland, Michigan.

Współpraca obu firm wchodzi w życie w pierwszym kwartale 2022 roku.

open