Home News Wyjątkowe życzenia od MILWAUKEE w rytmie „Jingle Bells”
Wyjątkowe życzenia od MILWAUKEE w rytmie „Jingle Bells”
0

Wyjątkowe życzenia od MILWAUKEE w rytmie „Jingle Bells”

0
0

MILWAUKEE® dziękuje swoim użytkownikom za kolejny wspólny rok i nieustanne bycie HEAVY DUTY™. Wraz z życzeniami Wesołych Świąt marka przygotowała wyjątkowy film świąteczny, w którym wykorzystano dźwięki bardzo dobrze znane jej użytkownikom by stworzyć własną, niepowtarzalną wersję „Jingle Bells”.

Reklama, którą można obejrzeć m.in. na koncie YouTube marki pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=VnhB8I4SYwg, powstała we współpracy z agencją Tigers, z którą MILWAUKEE® współpracuje od marca 2021 roku, a także z Paradox Media.

Reklama, którą przygotowaliśmy specjalnie na koniec grudnia jest uwieńczeniem 2,5 miesięcznej kampanii „Narzędzia dedykowane profesjonalistom”. Skoncentrowaliśmy się w niej na narzędziach stworzonych do pracy w konkretnych branżach, takich jak mechanika, hydraulika, budownictwo, elektryka, energetyka, dekarstwo czy ciesielstwo. Kreacje kampanii oprócz szerokiego zasięgu w internecie (YouTube, Facebook, Instagram, Google Display Network, Otomoto i OLX) można było zobaczyć również w prasie drukowanej, w tytułach takich jak Builder, Ekspert Budowlany, Rynek Instalacyjny, Nowoczesny Warsztat oraz Fachowy Dekarz” – wyjaśnia Janusz Mitko, Regional Marketing Manager w MILWAUKEE® – Central & Eastern Europe.

Kampania „Narzędzia dedykowane profesjonalistom”, która była przeprowadzona w pięciu krajach – w Polsce, Rumunii, Czechach, Słowacji i na Węgrzech, wygenerowała dotarcie do około 12,5 mln użytkowników i 75 mln wyświetleń reklam w ciągu niecałych trzech miesięcy.

open