Home Biznes i Ludzie KOLEJNE PEREŁKI MIESZKANIOWE W WARSZAWIE
KOLEJNE PEREŁKI MIESZKANIOWE W WARSZAWIE
0

KOLEJNE PEREŁKI MIESZKANIOWE W WARSZAWIE

0
0

Funkcjonalne i stylowe, a do tego z charakterem – takie są realizacje wielorodzinnych osiedli mieszkaniowych Flash Development. Jakie projekty są obecnie budowane? Prezentujemy dwa z nich, które szczególnie przypadną do gustu przyszłym mieszkańcom.

Handlowa Residence

W dzielnicy Targówek trwa budowa obiektu wielorodzinnego, w którym zaplanowano 18 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni między 39-81 m2, a także jeden apartamentowiec o powierzchni blisko 200 m2. Każdy z nich będzie mieć duże okna zapewniające dostęp do światła dziennego, a także pożądane, zwłaszcza w czasach pandemii – balkony. Do dyspozycji lokatorów będą podziemne garaże, w których zaparkują swoje auta. Na parterze zaś powstaną 3 lokale usługowe o powierzchni użytkowej około 460 m2. Jeden z nich został już zarezerwowany na przychodnię medyczną.

Handlowa Residence jest świetnie zlokalizowana, a także dobrze skomunikowana z centrum. Mieszkańcy będą mieli zaledwie 350 m do stacji metra Trocka, skąd bez problemu dotrą do pracy, szkoły czy na zakupy. W sąsiedztwie znajdują się również placówki edukacyjne i lokale handlowe, dzięki którym podstawowe usługi są dostępne na miejscu.

Kameralny charakter inwestycji zapewni ciszę oraz spokój. Dodatkowo w pobliżu znajduje się park z mnóstwem zieleni i alejkami do spacerowania, a także korty tenisowe, które zachęcają do rekreacji. W pobliżu są również place zabaw, które ucieszą najmłodszych lokatorów.

Apartamenty w nowoczesnym, designerskim budynku z windą zapewnią wysoki standard i komfort życia. Projektanci zaproponowali spójną z naturą elewację w kolorystyce cortenu, co wyróżnia inwestycję na tle innych, sąsiadujących z nią obiektów.

Zakończenie inwestycji jest planowane na marzec 2023 roku.

Osiedle Karolin

Na warszawskim Bemowie przy ul. Sochaczewskiej powstaje zespół budynków bliźniaczych dwu-lokalowych utrzymanych w stylu loftowym. Łącznie znajdzie się tam 12 mieszkań. Do każdego lokalu przynależy garaż oraz część ogrodowa do samodzielnej aranżacji. Kawałek własnej zieleni to element, którego szuka coraz więcej rodzin. Pozwoli zarówno na relaks, jak i będzie miejscem rodzinnych spotkań czy zabaw na świeżym powietrzu. A wszystko to we własnym zaciszu domowym.

Standard oferowany przez Flash Development przyszłym mieszkańcom przełoży się na komfort i jakość życia. Po pierwsze osiedle Karolin jest znakomicie skomunikowane. Dogodny wyjazd na obwodnicę Warszawy zapewnia trasa S8. Co więcej, planowana jest budowa stacji metra Karolin – w odległości zaledwie 290 m od osiedla domów. Po drugie w sąsiedztwie inwestycji znajduje się kompleks usługowo-handlowy, dzięki czemu niezbędne zakupy można zrobić blisko domu. Po trzecie, gdyby komuś nie wystarczał własny kawałek trawnika, w pobliżu jest Park Górczewska z atrakcjami zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Warto także wspomnieć, że nowo powstające osiedle jest idealnym miejscem do życia dla rodzin z dziećmi, gdyż nieopodal znajdują się żłobki oraz przedszkola.

Inwestycja będzie oddana do użytku w listopadzie 2023 roku.


Michał Strąk, Dyrektor Generalny Flash Development

Rozpoczynając pracę nad nowym projektem, zawsze zastanawiamy się, jak wpisać daną inwestycję w już istniejącą infrastrukturę. Niezwykle ważny jest przy tym komfort mieszkańców, a także szacunek dla przyrody, dlatego zdecydowaliśmy się na wdrożenie rozwiązań energooszczędnych w realizowanych przez nas budynkach. Mam tu na myśli chociażby pompy ciepła powietrzne lub gruntowe, a także cieszące się coraz większą popularnością panele fotowoltaiczne. Osiedle Karolin i Handlowa Residence to nasze najnowsze realizacje. Na nich jednak nie poprzestajemy, bo choć jeszcze nie są ukończone, to już podejmujemy pracę nad realizacją kolejnych inwestycyjnych pomysłów.


Fot. w nagłówku: Handlowa Residence

open