Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021 ACCIONA – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
ACCIONA – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
0

ACCIONA – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021

0
0

ACCIONA dynamicznie się rozwija i coraz więcej o niej słychać, co jest nie tylko wynikiem mocnego przywództwa z wizją oraz profesjonalnego zespołu realizującego kolejne ciekawe projekty budowlane, ale także samych inwestycji wznoszonych przez dewelopera.

BUSINESS AS UNUSUAL

ACCIONA jest bardzo znanym i rozpoznawanym deweloperem w Warszawie, gdzie działa od 30 lat, realizując głównie inwestycje wielorodzinne mieszkaniowe. W Miasteczku Wilanów ACCIONA stworzyła już 6 inwestycji mieszkaniowych, które cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem klientów. Deweloper jest znany także z realizacji Apartamentów Pańska przy rondzie Daszyńskiego w samym centrum Warszawy – części, której od kilku lat przyświeca dynamiczny rozwój – ACCIONA dostrzegła ten potencjał dużo wcześniej. Kolejne rozpoznawalne inwestycje dewelopera to m.in. wieloetapowe osiedle Leśne na Bemowie czy oddane do użytkowania w 2021 AR4 w Miasteczku Wilanów albo U-City Residence w dzielnicy Warszawa-Ursus.

Patrząc na inwestycje dewelopera, można zauważyć, że wyprzedza on trendy – nie tylko odnośnie dostrzeżenia potencjału lokalizacji (Miasteczko Wilanów), ale także pod kątem architektury oraz funkcjonalności realizowanych inwestycji. Piękna nowoczesna architektura, doświetlone mieszkania, otoczenie zieleni i rewelacyjne lokalizacje inwestycji to znaki charakterystyczne dla budownictwa dewelopera.

Do tej pory ACCIONA sprzedała ponad 2900 mieszkań i zrealizowała 200 tys. m2 inwestycji.

W 2021 roku ACCIONA rozpoczęła realizację osiedla BLANCO w Pruszkowie – pierwszej inwestycji poza granicami stolicy. Natomiast w 2022 roku planowane jest rozpoczęcie projektów w Gdańsku i Gdyni – pierwszych inwestycji ACCIONA poza aglomeracją warszawską. Każda z nich będzie mieć odmienny charakter: inwestycja w Gdańsku to mieszkania o charakterze loftów premium, natomiast w Gdyni powstanie ciekawe osiedle mieszkaniowe.

Cel w grupie ACCIONA: wnieść pozytywny wkład w społeczeństwo i planetę, dostarczając zrównoważonych rozwiązań najpilniejszych problemów – takich jak globalne ocieplenie oraz niedobór wody. ACCIONA nie tylko realizuje ciekawe i jakościowe inwestycje mieszkaniowe, ale także stara się promować świadomość społeczną na temat zrównoważonego rozwoju w sposób, który rezonuje z władzami, społeczeństwem oraz przedsiębiorstwami.

Jednym z haseł ACCIONA jest BUSINESS AS UNUSUAL – czyli „biznes niestandardowo”. Istnieje inny sposób prowadzenia biznesu, gdzie każda projektowana i realizowana inwestycja promuje zrównoważony rozwój ze wszystkich trzech perspektyw: środowiskowej, ekonomicznej oraz społecznej. ACCIONA jest zorientowana właśnie na te cele i chce zmieniać świat na lepsze. Stąd komplementarne motto grupy: „Experts in designing a better planet” – czyli „Eksperci w projektowaniu lepszej planety”. Z tym wartościami oraz pod wodzą Katarzyny Unold i ze zgranym zespołem profesjonalistów ACCIONA prze naprzód, inspirując inne firmy do zmian.

Rozwój ACCIONA w Polsce nabiera tempa. Warto śledzić poczynania oraz kolejne projekty dewelopera, którego inwestycje słyną na rynku z wysokiego standardu realizowanych projektów, jakości i niespotykanej otwartości na innowacje oraz nowe pomysły stawiające dobro przyszłych mieszkańców w centrum uwagi realizowanych obiektów.


https://acciona-nieruchomosci.pl/

https://www.facebook.com/acciona.polska

open