Home Builder Awards Osobowość Branży 2021 ALEKSANDER SOCHA – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021
ALEKSANDER SOCHA – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021
0

ALEKSANDER SOCHA – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021

0
0

Country Manager Ramirent SA

Wypożyczalnie Ramirent, jak cała branża budowlana, pracowały w ubiegłym roku bez żadnych zakłóceń. Obsługiwaliśmy Klientów zarówno w naszych oddziałach, jak i na budowach – za każdym razem oczywiście z zachowaniem odpowiednich procedur bezpieczeństwa.

Cały czas również rozwijaliśmy swoją ofertę, wprowadzając do niej nowe produkty, jak również rozbudowywaliśmy naszą organizację wewnętrznie. Podjęliśmy współpracę z nowym partnerem – firmą Onninen, dzięki której branża instalatorska będzie miała dostęp do pełnej oferty zarówno zakupu akcesoriów w hurtowniach Onninen, jak i wynajmu niezbędnego sprzętu w Ramirent. Wspomniany rozwój naszej oferty opierał się trendy widoczne na całym rynku maszyn – wprowadziliśmy do parku maszynowego minikoparki elektryczne JCB oraz podnośniki elektryczne Haulotte. Ze swoimi maszynami byliśmy widoczni na największych krajowych i zagranicznych budowach – m.in. na budowie najwyższego budynku w Unii Europejskiej – Varso Tower czy przy rozbudowie fabryki polimerów w Zakładach Chemicznych Police. Nasze kontenery można zobaczyć również przy budowie fabryki Tesli w okolicach Berlina.


ALEKSANDER SOCHA, ekspert rynku wynajmu maszyn w Polsce i Europie Centralnej, od kilku lat Dyrektor Zarządzający w firmie Ramirent (grupa Loxam) – największej firmie rentalowej w Polsce oraz Europie. Wykładowca i Trener na studiach MBA oraz studiach podyplomowych. Członek Polskiego Stowarzyszenia Branży Wynajmu i Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa. Za ważne osiągnięcia uznaje zajęcie 10. miejsca w rankingu Great Place To Work na pracodawcę roku oraz 8. miejsce w kategorii Millenials. Motto zawodowe – Business & Fun. Praca, która przynosi satysfakcję w dobrej i życzliwej atmosferze, oparta na wzajemnym szacunku oraz zaufaniu, wzbogacona entuzjazmem wnoszonym przez wszystkich pracowników. Prywatnie: 44 lata, żona, 16-letni syn oraz pies foksterier. Zainteresowania: rynek nieruchomości, leadership. W wolnym czasie jazda na quadzie, bieganie, SUP.

https://www.ramirent.pl/

https://www.facebook.com/RamirentPoland

open