Home Builder Awards Osobowość Branży 2021 KONRAD LEWICKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021
KONRAD LEWICKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021
0

KONRAD LEWICKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021

0
0

General Manager TTI EE

Z dumą możemy potwierdzić, że 2021 r. to dla nas kolejny rekordowy okres. W całym regionie Europy Środkowej i Wschodniej zanotowaliśmy ponad 50% wzrostu sprzedaży MILWAUKEE®, znacznie przekroczyliśmy także plany sprzedaży marek RYOBI® oraz AEG®. Potwierdza to nie tylko skuteczność naszych inwestycji, ale też niezwykłą mobilizację naszego zespołu, który w ciągu ostatniego roku znacznie rozbudowaliśmy.

Zeszły rok stanowił dla nas jednak przede wszystkim przygotowanie do realizacji ambitnych celów na kolejne lata. Otwarcie Centrum Serwisowego TTI wyposażonego we własne laboratorium testowe pozwala nam lepiej odpowiadać na potrzeby naszych użytkowników, a w tym roku wprowadzamy nasze usługi serwisowe na kolejny poziom z programem MILWAUKEE® Platinum. Pracujemy również nad otwarciem szkoleniowego Centrum Kompetencji TTI dla całego naszego regionu. W dalszym ciągu koncentrujemy się na bezprzewodowych innowacjach, do gamy naszych produktów dołączając nowe kategorie, takie jak narzędzia ogrodowe, rewolucyjny system MX FUEL™ oraz Środki Ochrony Indywidualnej.


KONRAD LEWICKI, General Manager TTI EE. Doświadczony manager i członek kadry zarządzającej spółek z branży budowlanej. Wieloletnie do-świadczenie zdobywał, kierując firmami m.in. na rynkach: polskim, brytyjskim, rumuńskim czy ukraińskim. Pracował jako General Manager spółki Pilkington’s Manufacturing w Wielkiej Brytanii (część grupy ROVESE), a także nadzoro-wał działy odpowiadające za eksport i sprzedaż produktów firmy. W latach 2008–2014 obejmował stanowiska Executive Director, Export and International Key Accounts Director, a także COO w grupie Topex. Wykształcenie zdobywał m.in. na Uniwersytecie Gdańskim (ekonomia i logistyka), ale również na po-dyplomowych studiach SGH z zakresu handlu zagranicznego oraz product management i finanse. Od września 2014 r. zarządza spółką Techtronic Industries Eastern Europe sp. z o.o. (właściciel m.in. marek takich jak MILWAUKEE®, RYOBI® czy AEG®), która prowadzi sprzedaż na rynkach regionu CEE: polskim, czeskim, słowackim, węgierskim, rumuńskim oraz rosyjskim, a także dystrybucję produktów na trzy-nastu rynkach regionu SEE (Europa Południowo-Wschodnia).

https://www.ttieurope.com/content/ttieurope/en.html

https://www.facebook.com/ttieurope

open