Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021 AUREC HOME HOLDING – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
AUREC HOME HOLDING – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
0

AUREC HOME HOLDING – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021

0
0

W Aurec Home zmieniamy polską architekturę z szacunkiem dla krajobrazu, natury i historii, kształtując trendy w branży mieszkaniowej. Sprzedajemy nie tylko metry kwadratowe, lecz przede wszystkim styl życia.

Z OPTYMIZMEM W PRZYSZŁOŚĆ

Międzynarodowe doświadczenie w tworzeniu przyjaznego miejsca do życia pozwala nam na idealne dostosowanie inwestycji do potrzeb współczesnego odbiorcy. Odpowiednie rozplanowanie przestrzeni, dbałość o niskoemisyjność budynków, certyfikacje środowiskowe i zastosowanie ekologicznych rozwiązań to jedne z najważniejszych cech osiedli Aurec Home.

Jesteśmy międzynarodową firmą z sukcesami inwestycyjnymi na rynkach europejskich oraz częścią spółki Aurec Capital z oddziałami m.in. w: Nowym Jorku, Berlinie, Szanghaju i Tel Awiwie. Nasza filozofia polega na tworzeniu nowoczesnych, ekologicznych osiedli w duchu smart home w konkurencyjnych cenach. Promujemy zielone, przyjazne środowisku rozwiązania oraz prowadzimy naszą działalność w sposób zgodny z naturą. Koncepcja zrównoważonego rozwoju biznesu ESG jest wpisana w DNA Aurec Home. Nasze działania przynoszą korzyści zarówno interesariuszom, jak i społecznościom lokalnym oraz środowisku.

25-letnie doświadczenie prezesa firmy Shragi Weismana – cenionego menedżera w branży deweloperskiej – oraz zaangażowanie i profesjonalizm zespołu ekspertów w dziedzinach architektury, inżynierii oraz budownictwa powodują, że nasze inwestycje spełniają najwyższe standardy. Potwierdzeniem tego jest zaufanie klientów i sukces sprzedażowy mieszkań z osiedli Fabrica Ursus oraz Miasteczko Jutrzenki. Nasze innowacyjne rozwiązania doceniają nie tylko mieszkańcy, ale także środowisko branżowe, które przyznało nam prestiżową nagrodę Symbol 2021 za najwyższą jakość i skuteczność zarządzania oraz dbanie o politykę zrównoważonego rozwoju.

Budujemy zarówno rozkładowe kawalerki o kameralnym metrażu 35 mkw., jak i przestronne dwu- oraz trzypokojowe lokale do 90 mkw. Nowe mieszkania Aurec Home to przemyślane projekty, nie tylko budynki, ale przyjazne, zintegrowane z otoczeniem osiedla pełne zieleni i przestrzeni do rekreacji, integracji, relaksu. W trosce o zdrowie mieszkańców stworzyliśmy strefy aktywności Aurec Active. Znajdują się w nich sale fitness oraz pilates, siłownie plenerowe, a także elementy wypoczynku, jak drewniane leżanki i solarne ławki.

Lokatorzy ekologicznej inwestycji Miasteczko Jutrzenki zlokalizowanej na warszawskich Włochach mają możliwość realizacji swoich pasji ogrodniczych w szklarniach przeznaczonych do uprawy warzyw, ziół czy kwiatów. Na najmłodszych lokatorów czeka edukacyjny plac zabaw, a na ich rodziców osiedlowe kawiarenki. Wierzymy, że dzięki takiemu podejściu dajemy początek nie tylko nowym osiedlom, ale i wspólnotom ludzi będących dla siebie kimś więcej niż tylko sąsiadami.

Wyjątkową inwestycją Aurec Home jest Fabrica Ursus, miejsce, które wyróżnia nieprzeciętna architektura połączona z historią. Część zabudowy mieszkaniowej tworzą pozostające pod ochroną konserwatora zabytków fragmenty dawnej fabryki Ursus. Jest to zdecydowanie jedna z najciekawszych inwestycji w dzielnicy Ursus, która łączy dostępność mieszkania z produktem deweloperskim w stylu premium.

Sukces sprzedażowy mieszkań w Fabrica Ursus i Miasteczko Jutrzenki spowodował, że w lutym 2022 otwieramy kolejne realizacje: etap B1 Fabrica Ursus, w marcu Etap V – Miasteczko Jutrzenki. Na kwiecień zaplanowaliśmy otwarcie Etapu I Miasteczko Jutrzenki – Dzielnica Róż, a po wakacjach, we wrześniu Etap I Miasteczko Jutrzenki – Dzielnica Lawendy. Kupiliśmy również kolejny teren inwestycyjny pod kameralne osiedle z prywatnym lasem na warszawskiej Białołęce.


Aurec Home – Strona główna

Aurec Home | Facebook

open