Home Builder Awards Osobowość Branży 2021 DANIEL PAWŁOWSKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021
DANIEL PAWŁOWSKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021
0

DANIEL PAWŁOWSKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021

0
0

Prezes Zarządu BAUKRANE Sp. z o.o.

Pełnienie funkcji Prezesa Zarządu przez blisko 10 lat pokazało mi, jak ważną rolę w branży budowlanej odgrywa właściwa relacja z klientem. Jeżeli jest ona na odpowiednim poziomie, pozwala przetrwać nawet najtrudniejsze czasy, co mogliśmy obserwować chociażby przez ostatnie półtora roku.

Zarówno dla mnie, jak i dla całej firmy klient jest kimś więcej niż tylko osobą, która kupuje u nas produkty lub usługi. Staje się naszym partnerem handlowym, a to stawia nas w innej relacji. Dlatego moim osobistym celem na kolejne lata jest ciągła praca nad ulepszaniem relacji z klientami poprzez m.in. usprawnianie procesów handlowych oraz wdrażanie kolejnych etapów digitalizacji, która jest nieodłącznym elementem naszej strategii rozwoju. Patrząc z perspektywy lat mojej pracy w BAUKRANE, zawsze starałem się prowadzić firmę w sposób nieszablonowy i nie korzystać z utartych ścieżek. Zaowocowało to szybkim rozwojem przedsiębiorstwa oraz doprowadziło nas do miejsca, w którym jesteśmy obecnie. Wierzę, że dalsze łamanie standardów branżowych pozwoli BAUKRANE rozwijać się równie dynamicznie, jak to było do tej pory. Zespół wspaniałych ludzi, z którymi mam przyjemność pracować, jest gwarancją tego, że możemy być bezpiecznym partnerem, któremu można zaufać nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Dziękuję redakcji „Buildera” za to wyróżnienie. Jest ono – zarówno dla mnie, jak i dla całego zespołu – ogromną motywacją do dalszych działań.


DANIEL PAWŁOWSKI z BAUKRANE oraz branżą budowlaną jest związany od 2010 roku. Funkcję Prezesa Zarządu pełni od 2012 roku. Jego doświadczenie, wiedza i kompetencje pozwoliły BAUKRANE z lokalnej trójmiejskiej firmy, oferującej wynajem szalunków oraz żurawi wieżowych, rozwinąć się do przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnopolskim. Dzięki niemu BAUKRANE stawia coraz śmielsze kroki zarówno w sprzedaży krajowej, jak i w globalnym eksporcie, a co najważniejsze, zyskuje coraz większe uznanie jako polski producent nowoczesnych systemów szalunkowych. W biznesie konsekwentnie realizuje ideę solidnego, partnerskiego podejścia oraz nieustannie poszukuje nowych ścieżek rozwoju. W życiu kieruje się uczciwością i szczerością, a to powoduje, że przyciąga do siebie wyjątkowych ludzi.
Intuicja, odwaga i czasem lekka brawura pozwalają mu działać nieszablonowo oraz stawiać czoła wielkim firmom w branży budowlanej. Podkreśla, że wypracowany wynik finansowy zawsze będzie dla niego ważny, ponie-waż daje możliwość dalszego rozwoju, ale najważniejsi są i będą ludzie, którzy tworzą prawdziwy kapitał BAUKRANE. Prywatnie – miłośnik piłki nożnej i motoryzacji. Aktywnie wspiera rozwój sportu oraz pasji wśród dzieci i młodzieży.

https://baukrane.pl/

https://www.facebook.com/baukrane

open