Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021 EJOT POLSKA – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
EJOT POLSKA – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
0

EJOT POLSKA – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021

0
0

Holding EJOT to wiodący producent systemów mocowań dla budownictwa, przemysłu i motoryzacji. Operuje w segmencie B2B, a globalny zasięg zawdzięcza 38 spółkom oraz biurom handlowym zlokalizowanym na całym świecie. W 2022 roku świętuje jubileusz – setną rocznicę obecności na rynku. Strategią firmy jest ciągły rozwój i wdrażanie innowacyjnych technologii.

EJOT – FIRMA ZE STULETNIĄ HISTORIĄ

W ciągu stu lat EJOT stał się międzynarodową grupą z ponad 3800 pracownikami na całym świecie, w 35 krajach. W Polsce jest obecny od 1998 roku, tu też działa obecnie największy w Holdingu zakład produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych.

Klienci EJOT pochodzą przede wszystkim z branży motoryzacyjnej oraz jej dostawców, branży elektrycznej i elektronicznej oraz branży budowlanej.

EJOT oferuje szeroką gamę innowacyjnych elementów złącznych, w szczególności wkręty samogwintujące do tworzyw sztucznych i metalu, wyroby techniczne z tworzywa sztucznego oraz metalu, kompletną gamę do mocowania zewnętrznej obudowy budynków, rozwiązania mocujące dla infrastruktury budowlanej i asortyment ejotherm® do mocowania systemów termoizolacyjnych.

EJOT współpracuje z klientami, aby znaleźć rozwiązania ich problemów z łączeniem i mocowaniem. W tym celu kierujemy się zapewnieniem jakości połączenia oraz obniżeniem kosztów systemowych połączenia poprzez zastosowanie „inteligentnych” produktów EJOT.

W Europie liczne własne firmy handlowe i biura oraz partnerzy handlowi zapewniają szybką dostępność naszych produktów i bezpośredni kontakt z klientem. Ale EJOT – lub nasze produkty – są również dostępne na całym świecie. Jesteśmy obecni z zakładami produkcyjnymi i biurami sprzedaży w Ameryce Północnej oraz Południowej, a także w Azji.


Fot. arch. EJOT Polska

http://www.ejot.pl/

https://www.facebook.com/EJOT-Polska-375703622854768

open