Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021 CREATON POLSKA SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
CREATON POLSKA SP. Z O.O.  – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
0

CREATON POLSKA SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021

0
0

Innowacyjność połączona z wieloletnią tradycją i doświadczeniem, a także zrównoważony rozwój wynikający z poszanowania zasad społecznej odpowiedzialności biznesu to priorytety CREATON Polska – lidera na rynku dachówek ceramicznych.

CREATON – MARKA, KTÓRA WYZNACZA STANDARDY NA RYNKU

CREATON Polska przez ponad 20 lat obecności na rynku zyskał uznanie architektów, dekarzy i zaufanie setek tysięcy klientów. Oferowanie wysokiej jakości rozwiązań oraz podejmowanie licznych, istotnych dla branży inicjatyw sprawiło, że CREATON jest dzisiaj marką, która wyznacza standardy na rynku. Imponująca gama dachówek ceramicznych i cementowych, wzbogacona wysokiej jakości akcesoriami, jest synonimem najlepszego designu, doskonałej funkcjonalności oraz najdłuższej żywotności. Ponad 30 dopracowanych w każdym szczególe modeli w połączeniu z szerokim wachlarzem kolorów i powierzchni daje ponad 250 kombinacji połaci dachowych, perfekcyjnie dopasowanych do indywidualnych oczekiwań inwestorów.

W dwóch zlokalizowanych na terenie Polski zakładach dachówek cementowych: w Olkuszu (woj. małopolskie) i w Chojnicach (woj. pomorskie) powstają modele pokrywane innowacyjną powierzchnią DURATOP PRO, np. płaska dachówka KAPSTADT. W najnowocześniejszej w Europie fabryce dachówek ceramicznych, zlokalizowanej w Widziszewie (woj. wielkopolskie), są wytwarzane: jedna z najpopularniejszych na rynku – klasyczna dachówka TITANIA, nowoczesna SIMPLA i nowość 2021 – KODA.

Od 2021 roku CREATON Polska jest częścią Grupy TERREAL – francuskiego producenta pokryć dachowych. Połączenie podmiotów otworzyło nowe możliwości w zakresie wzajemnego rozwoju, zwiększenia zasięgu działania i wzbogacenia asortymentu. Fuzja sprawiła, że na arenie międzynarodowej powstał nowy europejski lider rynku dachówek ceramicznych zajmujący czołową pozycję we Francji, Niemczech, Polsce, Europie Południowo-Wschodniej, ze znaczącą obecnością w USA oraz Azji, sprzedający swoje produkty do Włoch, krajów Beneluksu, Hiszpanii i na inne rynki eksportowe.

Rok 2021 okazał się niezwykle korzystny dla CREATON Polska. Doskonałe wyniki, najlepsze w historii spółki, to bardzo dobra prognoza na najbliższe lata. Mocna marka o ugruntowanej pozycji rynkowej, zakorzenionej w świadomości konsumentów, to niewątpliwie doskonała wizytówka, powód do dumy i równocześnie jedna z najważniejszych przewag konkurencyjnych firmy. Ciągłość ponad 130-letniej europejskiej tradycji marki, nowoczesna technologia, innowacyjność, a także dbałość o najwyższą jakość i kompleksowość produktową stanowią o jej sile oraz są potwierdzeniem wysokiej pozycji CREATON Polska jako niekwestionowanego lidera w branży.


https://www.creaton.pl/

https://www.facebook.com/CreatonPolska

open