Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021 H+H POLSKA SP. Z O.O – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
H+H POLSKA SP. Z O.O – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
0

H+H POLSKA SP. Z O.O – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021

0
0

Firma H+H Polska należy do Grupy H+H, wiodącego dostawcy „białych materiałów ściennych” w Europie, notowanej na duńskiej giełdzie w Kopenhadze. Na polskim rynku działa od 2006 roku.

BFR_28.pdf

NIEZAWODNY PARTNER W BUDOWANIU ŚCIAN

Produkuje i dostarcza kompletną gamę produktów z autoklawizowanego betonu komórkowego, a od 2018 roku z elementów silikatowych. Liczne inwestycje zapewniają rozwój firmy i umożliwiają rozszerzenie działalności. Sukces H+H Polska to wynik wspólnej pracy blisko 800 osób zatrudnionych w 13 zakładach produkcyjnych. Jego miarą jest zaufanie klientów, dbałość o najwyższe standardy obsługi, bezpieczeństwo pracy i ochronę środowiska oraz o jakość produktów dedykowanych dla budownictwa energooszczędnego, zapewniającego użytkownikom komfort cieplny, akustyczny i bezpieczeństwo konstrukcyjne. Obecnie oferta obejmuje kompleksowy System Budowy H+H, składający się z bloczków i płytek z betonu komórkowego, nadproży, paneli ściennych, bloczków i cegieł silikatowych oraz zapraw klejących.

Mocną pozycję na polskim rynku spółka zawdzięcza przejrzystej strategii i solidnej ofercie produktowej. Jej przewodnie hasło brzmi: „Partner w budowaniu ścian” i odzwierciedla przemyślaną strategię, w której priorytetem jest fachowe wsparcie projektantów, wykonawców i inwestorów na każdym etapie budowy.


Fot. arch. H+H Polska

https://www.hplush.pl/

https://www.facebook.com/hplushpl

open