Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021 HÖRMANN POLSKA SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
HÖRMANN POLSKA SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
0

HÖRMANN POLSKA SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021

0
0

Hörmann to renomowany europejski producent bram, drzwi i napędów. Reagując na potrzeby zmieniającego się świata, od ponad 85. lat doskonali swoje produkty i wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania. Wszystko zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i z myślą o przyszłych pokoleniach.

Certyfikat BFR 2021.pdf

HÖRMANN JAKOŚĆ, INNOWACYJNOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Cała produkcja firmy Hörman w Niemczech jest oparta na zielonej energii, w pełni pochodzącej ze źródeł odnawialnych. Przedsiębiorstwo wykorzystuje energię pozyskiwaną jedynie z wody, wiatru i słońca. Od lat skutecznie zapobiega emisji CO2 do atmosfery. Przeciwdziałając marnotrawieniu zasobów, konstruuje swoje produkty tak, aby były energooszczędne, trwałe i funkcjonowały niezawodnie przez długie lata. Gwarancją wymienionych cech jest stosowanie najwyższej jakości materiałów oraz staranność wykonania.Obecnie firma posiada bogatą ofertę dla budownictwa mieszkaniowego oraz obiektowego, a także dla przemysłu, rolnictwa i branży logistycznej. Produkuje bramy garażowe, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, urządzenia do automatycznego sterowania oraz bramy przemysłowe, systemy przeładunkowe i zamknięcia przeciwpożarowe. Od kilku lat oferuje również systemy kontroli wjazdu: słupki, zapory, szlabany i kolczatki drogowe. Urządzenia te idealnie sprawdzają się m.in. w zarządzaniu obiektami parkingowymi

Hörmann nieustannie doskonali parametry techniczne swoich produktów oraz urozmaica ich możliwości aranżacyjne. Wykorzystuje do tego najnowocześniejsze materiały i innowacyjne technologie. Przykładem takiej produkcji jest unikatowa konstrukcja drzwi wejściowych ThermoCarbon, przeznaczonych do domów pasywnych i energooszczędnych – zastosowano w niej kompozyt na bazie karbonu i włókna szklanego, który sprawia, że współczynnik przenikania ciepła wynosi nawet U= 0,47 W/(m2K). Technologia druku cyfrowego, umożliwiająca nanoszenie na płytę bramy dowolnego wzoru z fotograficzną dokładnością, pozwoliła natomiast producentowi na wprowadzenie do oferty bram garażowych z personalizowanym nadrukiem. Dzisiaj inwestor samodzielnie może zaaranżować powierzchnię własnej bramy, wykorzystując np. zdjęcie z podróży lub indywidualnie zaprojektowany wzór.

Zalety produktów firmy Hörmann doceniają użytkownicy oraz eksperci. Firma wielokrotnie była nagradzana Złotymi Medalami MTP targów BUDMA i wyróżniana w corocznych konsumenckich plebiscytach popularności produktów i usług. W tym roku w kategorii „bramy garażowe” po raz kolejny uznano ją za lidera jakości i nagrodzono Złotym Godłem KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2021. Firma otrzymała ponadto wyróżnienie LIDER DEKADY. Za bramę przemysłową SPU F42 z nowej generacji bardzo szybkich przemysłowych bram serii 60 została wyróżniona Medalem Europejskim.


https://www.hormann.pl/

https://www.facebook.com/H%C3%B6rmann-Polska-100458108519927

open