Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021 IŁAWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWALNE „IPB” SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
IŁAWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWALNE „IPB” SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
0

IŁAWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWALNE „IPB” SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021

0
0

Iławskie Przedsiębiorstwo Budowalne „IPB” Sp. z o.o. to rzetelna, wiarygodna, solidna i prężnie działająca firma budowlana z Warmii i Mazur, która wciąż stawia na dynamiczny rozwój działalności. Marka IPB to 55 lat doświadczenia na rynku budowlanym, 25 lat na rynku deweloperskim i 21600 przekazanych mieszkań.

MARKA BUDOWLANA Z DWIEMA PIĄTKAMI

Pod nazwą IPB kryje się firma z branży budowlanej o ponad półwiecznej tradycji. Specjalizuje się ona w realizacji nie tylko budynków mieszkalnych, ale również obiektów handlowych, usługowych, przemysłowych, hal i sal sportowych, szpitali oraz obiektów zabytkowych i turystycznych.

IPB realizuje budowy jako generalny wykonawca oraz jako Grupa Holdingowa Spółek IPB, oferując kompleksowość usług. Domeną firmy są realizacje skomplikowanych przedsięwzięć, czyli inwestycje o krótkich cyklach realizacji i wysokich wymaganiach inwestorów. Idealnym tego przykładem jest adaptacja Przedzamcza Biskupów Warmińskich w Lidzbarku Warmińskim na nowoczesny Hotel Krasicki****. Większość obiektów firma realizuje własnymi siłami, dzięki własnemu zespołowi znakomitych fachowców. Jedynie specjalistyczne prace powierza sprawdzonym i rzetelnym podwykonawcom branżowym.

IPB to jednak nie tylko firma budowlana. Od 25 lat to również ceniony na rynku deweloper. Pierwsze budynki zostały zrealizowane w Iławie, Olsztynie i Bartoszycach. Dzisiaj spółka kontynuuje działalność deweloperską na rynku olsztyńskim i iławskim oraz rozwija ją na nowych rynkach w województwie pomorskim. Wkrótce rozpocznie realizację inwestycji także w województwie kujawsko-pomorskim. Budownictwo deweloperskie to najmłodsza, ale również najmocniejsza obecnie pozycja w ofercie IPB.


https://www.ipbilawa.com.pl/

https://www.facebook.com/ipbilawa

open