Home Builder Awards Osobowość Branży 2021 LESŁAW PACIOREK – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021
LESŁAW PACIOREK – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021
0

LESŁAW PACIOREK – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021

0
0

Prezes Zarządu Leier Polska SA

Niedawno obchodziliśmy 30-lecie działalności firmy Leier w kraju nad Wisłą. Wraz ze wspaniałą załogą miałem przywilej uczestniczenia w realizacji wielu ambitnych i ważnych projektów. Pomogły nam one zbudować rozpoznawalną markę, która jest żywym świadectwem przemian zachodzących w Polsce przez cały ten okres.

Odczuwam wielką satysfakcję, patrząc na to, gdzie obecnie się znajdujemy oraz jak ambitny tworzymy zespół. Cały czas staramy się doskonalić nasze przedsiębiorstwo, by sprostać kolejnym wyzwaniom. Wierzę, że podstawą sukcesu są utalentowani i pracowici ludzie, którzy nas otaczają. Pracownicy, którzy uwierzyli w taki kierunek własnego rozwoju zawodowego, kształtują przedsiębiorstwo, które tworzymy wspólnie. Pamiętamy o wszystkich tych, z którymi mogliśmy budować naszą społeczność, o tych, którzy dopingowali nas do kontynuowania wspólnej drogi przez wiele lat. Zatrudniamy także nowych, wykształconych specjalistów, którzy dzięki swoim kompetencjom zawodowym będą kontynuowali nasz nieustanny rozwój i będą gotowi wdrożyć zmiany, dzięki którym dostosowujemy się do potrzeb rynku oraz rosnących wymogów klientów. Planujemy długoterminowo i tak też ustawiamy politykę firmy, by podążać po właściwym torze przez kolejne lata. Z radością i satysfakcją przyjmujemy wyróżnienie redakcji „Buildera”, traktując je jako wyraz uznania dla naszej pracy na rzecz rozwoju budownictwa i kraju.


LESŁAW PACIOREK, Prezes Zarządu Leier Polska SA, jest od ponad 40 lat związany zawodowo z budownictwem. Absolwent Politechniki Krakowskiej, mgr inż. budownictwa lądowego, karierę zaczynał jako projektant. W 1998 roku został powołany do zarządu znanej tarnowskiej cegielni, dziś wchodzącej w skład Leier Polska SA. Od 2002 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu spółki. Planował i przeprowadził procesy restrukturyzacyjne, wdrożył projekty inwestycyjne, budo-wał oraz modernizował kolejne zakłady wchodzące w skład firmy. Aktywnie prowadzi efektywne inwestycje zmierzające do ochrony środowiska naturalnego oraz dba o poprawę warunków pracy i jej bezpieczeństwa. Z pasją włącza się w działalność stowarzyszeń branżowych, służy zaangażowaniem samorządom lokalnym, współdziała z organizacjami charytatywnymi, społecznymi oraz sportowymi, a także wspiera rozwój szkolnictwa wyższego, zasiadając w Radzie Patronackiej tarnowskiej uczelni. Za udział w działaniach na rzecz rozwoju lokalnej społeczności oraz Rzeczypospolitej został odznaczony m.in. Złotym i Srebrnym Krzyżem Zasługi RP, Krzyżem Honorowym Austriackiego Czarnego Krzyża, Złotą Odznaką za Zasługi dla Budownictwa, Odznaką Honorową za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej, Odznaką Honorową Zasłużony dla Górnictwa RP. Jest laureatem Krakowskiego Dukata w kategorii Manager (2005) i laureatem nagrody Buildera – Osobowość Branży Budownictwo (2015).

http://www.leier.pl/

https://www.facebook.com/Leier-Polska-SA-331933858277/

open