Home Builder Awards Osobowość Branży 2021 KRZYSZTOF HORAŁA – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021
KRZYSZTOF HORAŁA – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021
0

KRZYSZTOF HORAŁA – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021

0
0

Prezes Zarządu Hörmann Polska sp. z o.o.

Rok 2021 był dla branży niełatwy. Borykaliśmy się z rosnącymi cenami surowców i półproduktów oraz z brakami w dostawach blachy czy mikroprocesorów. Wyższe ceny materiałów i pracy, a w konsekwencji wyższe ceny nieruchomości i gorsze warunki ich kredytowania mogą sprawić, że w 2022 roku stopniowo będzie zmniejszać się liczba nowych inwestycji.

Wysokie ceny energii spowodują, że inwestorzy będą jeszcze intensywniej poszukiwać ciepłej stolarki budowlanej. Stąd nasze plany dotyczące wzbogacenia oferty energooszczędnych drzwi zewnętrznych o nowe wzory. Będziemy proponować w korzystnych cenach bramy i drzwi o dobrej izolacyjności cieplnej. Zamierzamy również przekonać rynek do naszych rozwiązań dla domu inteligentnego. Chcemy pokazać, że jednostka centralna Smart Home Hörmann homee umożliwia nie tylko wyjątkowo komfortowe sterowanie napędami do naszych bram i drzwi za pomocą aplikacji lub sterowania głosowego. Ale także to, że po rozbudowie o dodatkowe moduły pozwala ona również na obsługę urządzeń działających w innych systemach, takich jak ZigBee, EnOcean lub Z-Wave. Dzięki temu możemy przyłączać różne urządzenia, działające w technologii bezprzewodowej, np. rolety okienne, instalacje alarmowe czy kamery monitoringu. To bardzo ułatwia życie, ponieważ wszystkie wymienione urządzenia można obsługiwać, korzystając tylko z jednego systemu sterowania i z jednej aplikacji.


KRZYSZTOF HORAŁA, Prezes Zarządu Hörmann Polska sp. z o.o. Absolwent Politechniki Poznańskiej. W branży stolarki otworowej od 1988 roku – w tym właśnie roku założył firmę produkującą bramy garażowe. Kilka lat później rozpoczął import z Niemiec bram firmy Hörmann. Od 1992 roku jest prezesem spółki Hörmann Polska. Podkreśla, że na sukces firmy składają się nie tylko dobre jakościowo produkty, ale również profesjonalny montaż i wysokie standardy obsługi klienta. Przekonuje do najnowocześniejszych rozwiązań, które mimo wyższej ceny, pozwalają zaoszczędzić energię i budować w sposób zrównoważony i zdrowy dla wszystkich. Prywatnie: ojciec trzech synów, pasjonat żeglarstwa i malarstwa.

https://www.hormann.pl/

https://www.facebook.com/H%C3%B6rmann-Polska-100458108519927

open