Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021 LAYHER SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
LAYHER SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
0

LAYHER SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021

0
0

Layher Sp. z o.o. jest dostawcą innowacyjnych, zaawansowanych systemów rusztowaniowych dla wszystkich sektorów przemysłu. Rusztowania Layher są z powodzeniem wykorzystywane m.in. w sektorze lotniczym, stoczniowym, energetyce, budownictwie inżynieryjnym i drogowym, w branży eventowej. Dzięki koncepcji zintegrowanych systemów wszystkie produkty są ze sobą kompatybilne na płaszczyźnie wymiarowej, funkcjonalnej oraz formalnej.

LAYHER – WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

Przykładając najwyższą wagę do bezpieczeństwa pracy, Layher nieustannie ulepsza oraz optymalizuje dostarczane rozwiązania, by były one możliwie najprostsze, najszybsze i najefektywniejsze w użytkowaniu – zgodnie z mottem „Więcej możliwości. Ten system rusztowań”. Layher Polska aktywnie działa na rzecz promocji bezpieczeństwa w budownictwie oraz prowadzi liczne działania edukacyjne skierowane zarówno do praktyków, jak i uczniów szkół ponadpodstawowych oraz wyższych.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy o tym, jak wyglądają procesy przygotowania inwestycji, eksperci Layher stworzyli koncepcję SIM, czyli Scaffolding Information Modelling. SIM jest wyposażony w autorski pakiet Layplan SUITE, czyli 5 programów stworzonych do planowania, projektowania, wizualizacji, weryfikacji statycznej konstrukcji oraz do zarządzania listami materiałowymi.

Layher dokłada wszelkich starań, aby efekty pracy wykonanej w Layplan dawały dostęp do narzędzi typowych dla BIM, dlatego zapewnia kompatybilność tych dwóch procesów. Konstruktorzy Layher na co dzień wykorzystują wewnątrz firmy rozwiązania Layplan Suite i dokładnie te same rozwiązania oferują klientom. Na szczególną uwagę zasługuje to, co Layher uczynił priorytetem – łatwość obsługi, przejrzystość oraz funkcjonalność programów.

Redukcja czasu, którą dzięki Layher SIM osiąga się na każdym etapie pracy z rusztowaniami, jest olbrzymia. Z Layplan Suite można precyzyjnie zaplanować kwestie transportu, opracować pełny harmonogram prac – od montażu przez wykorzystanie i modyfikacje po demontaż.

Layher SIM idealnie wpisuje się w filozofię firmy wyrażoną w jej motcie: „Więcej możliwości” oraz jest kompleksowym dopełnieniem oferty zintegrowanych pod względem wymiarowym, funkcjonalnym i formalnym systemów rusztowaniowych Layher.

W ofercie Layher są dostępne rusztowania modułowe – klasyczne Allround i lekkie Allround LightWeight, fasadowe Blitz, podporowe – TG 60, systemy ochronne Protect, dachy kasetowe oraz kederowe, kładki, schodnie, rusztowania jezdne.

Stale poszerzana oferta systemów rusztowaniowych gwarantuje też ciągły rozwój oprogramowania. Dzięki temu każdy z użytkowników ma dostęp do innowacyjnych rozwiązań Layher.

Firma Layher w tym roku będzie obchodzić 77. rocznicę rozpoczęcia działalności i 24. rocznicę działalności w Polsce.

Najnowszymi rozwiązaniami w ofercie Layher są narzędzia cyfrowe Layplan.


http://layher.pl/

https://www.facebook.com/layherpolska

open