Home Builder Awards Osobowość Branży 2021 WOJCIECH ŻARNOWSKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021
WOJCIECH ŻARNOWSKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021
0

WOJCIECH ŻARNOWSKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021

0
0

Dyrektor Generalny Arkance Systems Poland Sp. z o.o.

Ubiegły rok był bardzo udany dla Arkance Systems Poland. Firma rozwija się bardzo dynamicznie i – pomimo pandemii – w 2021 r. podwoiła swoje obroty w porównaniu do roku poprzedzającego.

Błyskawiczny rozwój przedsiębiorstwa związany jest również z szybkim przyrostem liczby pracowników – tylko sam zespół sprzedażowy wzrósł aż 3-krotnie! Naszą ambicją jest uzyskanie pozycji wiodącego partnera w zakresie transformacji cyfrowej w Polsce i jesteśmy na dobrej drodze, aby to osiągnąć. Ta strategia jest powielana w każdym kraju, gdzie otwieramy biuro – by do 5. roku działalności być przysłowiowym numerem jeden w udziałach w rynku. Zaledwie w ciągu czterech lat obecności pod szyldem Arkance Systems Poland staliśmy się drugim co do wielkości partnerem Autodesk w Polsce. Rok 2021 był dla nas bardzo ważny w kontekście rozwoju firmy. Tworzymy silną organizację, opartą o zespół wysoko wykwalifikowanych i certyfikowanych fachowców. Udaje nam się to m.in. poprzez rozwój organiczny, ale również akwizycje, które są szybszym sposobem na podnoszenie wartości dodanej dla naszych klientów. W ciągu ostatnich lat Arkance przejęło ponad 10 firm z obszaru CAD oraz BIM w Europie. Wiele z pozyskanych przez nas przedsiębiorstw ma własne działy deweloperskie i oferuje narzędzia indywidualnie dostosowane do potrzeb klientów. Korzystając z okazji, chciałbym serdecznie podziękować wszystkim naszym klientom za zaufanie, jakim nas obdarzyli. W 2022 roku dla naszych klientów architektonicznych planujemy dodatkowe podziękowanie w postaci bezpłatnego zestawu narzędzi do rozwiązania Revit (Tools4Revit) – zdecydowanie należy się to naszym klientom za bardzo udany 2021 rok. Dziękuję również kapitule miesięcznika „Bulider” za przyznanie nagrody Osobowość Branży.


WOJCIECH ŻARNOWSKI, Dyrektor Generalny Arkance Systems Poland, firmy należącej do Grupy Monnoyeur. Absolwent Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Z branżą IT związany od 1991 r. Od ponad 20 lat piastuje stanowiska kierownicze w Grupie Monnoyeur, a od blisko 10 lat zaangażowany w cyfryzację budownictwa oraz przemysłu – ostatnie 8 lat jako Dyrektor Generalny Sitech Poland, lidera rozwiązań automatyzacji maszyn budowlanych. Promuje ideę BIM i Przemysł 4.0 nie tylko wśród polskich przedsiębiorców, ale również wspierając programy edukacyjne polskich uczelni. Obecnie zaangażowany w tworzenie i rozwój największego w Polsce dostawcy rozwiązań

https://www.arkance-systems.pl/

https://www.facebook.com/ArkanceSystemsPoland

open