Home Builder Awards Osobowość Branży 2021 MARIANELLY HERNÁNDEZ REYNA – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021
MARIANELLY HERNÁNDEZ REYNA – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021
0

MARIANELLY HERNÁNDEZ REYNA – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021

0
0

Dyrektor Generalna Syrena Invest

Syrena Invest świętuje 15-lecie działalności na rynku polskim. Jest w tym miejscu dzięki klarownej wizji i doświadczeniu założycieli oraz zaangażowaniu Adolfo Alústiza, który zasiada w zarządzie od ponad dekady.

Firma od początku rozwija się w sposób zrównoważony, krok po kroku realizując przemyślaną strategię. Ten czas pozwolił dojrzeć i poznać rynek warszawski. Jestem wdzięczna za zaufanie, którym mnie obdarzono, powierzając funkcję Dyrektor Generalnej. Przez ostatnie lata, wraz z zespołem, udało się zbudować rozpoznawalność marki w Warszawie, zrealizować ciekawe projekty mieszkaniowe i rozpocząć kolejne. Czuję satysfakcję, widząc, jak nasze inwestycje często są pierwszym lokum dla wielu klientów. Oznacza to faktyczny wkład w ich życie. Obecnie Syrena Invest wchodzi w kolejny etap rozwoju. Nasz know-how z zarządzania inwestycjami skupiliśmy w spółce Syrena Management, gdzie do współpracy przy inwestowaniu w projekty deweloperskie, na zasadach crowdfundingu, zapraszamy wyselekcjonowanych partnerów. Szczerze podzielam podejście firmy, w którym procesy inwestycyjne są kreowane w oparciu o zaufanie, wartości rodzinne i sprawdzone grono profesjonalistów. Moim celem jest tworzenie sprzyjających warunków do współpracy oraz zarządzanie projektami na bazie wielokulturowości. Takie podejście pozwala na znalezienie rozwiązań łączących różne sposoby myślenia, co sprzyja wielopłaszczyznowej współpracy na zasadach win-win. W imieniu zarówno swoim, jak i Adolfo Alústiza dziękuję redakcji „Buildera” za wyróżnienie przyznane spółce oraz mnie w tym jubileuszowym roku. Oznacza ono docenienie pracy całego zespołu i motywuje nas do dalszego rozwoju.


MARIANELLY HERNÁNDEZ REYNA, Dyrektor Generalna Syrena Invest, jest związana z Warszawą od ponad 20 lat. Absolwentka sto-sunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim, Nauk Politycznych w Instytucie Studiów Politycznych PAN, Collegium Civitas, a także Certyfikowany Project Manager (E&A Academy of Business). Ma 13 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami w branży budowlanej, nieruchomości oraz energetyce odnawialnej. W Syrenie Invest od 2017 r. odpowiada za współtworzenie i wdrażanie całościowej strategii rozwoju oraz budowanie rozpoznawalności i wiarygodności marki na warszawskim rynku. Wierzy, że sukces firmy jest oparty na współpracy profesjonalnego, zgranego oraz zaangażowanego zespołu, zarówno pracowników, jak i zewnętrznych kooperantów. W latach 2018–2020 była członkinią Rady Polsko-Hiszpańskiej Izby Gospodarczej, a od 2019 r. pełni tę funkcję w Polsko-Latynoamerykańskiej Radzie Biznesu.

https://www.syrenainvest.pl/

https://www.facebook.com/SyrenaInvest

open