Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021 MOSTOSTAL PUŁAWY SA – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
MOSTOSTAL PUŁAWY SA – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
0

MOSTOSTAL PUŁAWY SA – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021

0
0

Firma Mostostal Puławy SA działa z powodzeniem od 1964 roku. Powstanie przedsiębiorstwa łączy się z budową Zakładów Azotowych Puławy, tzw. Wielką Chemią w Puławach, ponieważ właśnie wtedy powstały pierwsze struktury. Mostostal Puławy SA jest solidnym i docenianym partnerem w biznesie.

DOŚWIADCZENIE – JAKOŚĆ – ROZWÓJ MOSTOSTAL PUŁAWY SA

Produkcja najwyższej jakości konstrukcji stalowych oraz montaż są wyróżnikiem firmy na rynku. Budownictwo infrastrukturalne, w tym rozpoznawalne w Polsce: mosty, wiadukty, stanowią od lat wizytówkę przedsiębiorstwa. Wraz z rozwojem organizacyjnym firma rozwinęła się w budownictwie przemysłowym, tj. chemicznym, petrochemicznym, energetycznym, ochronie środowiska. Energetyka konwencjonalna i ostatnio odnawialna oraz różnego rodzaju instalacje są wyróżniającym modułem aktualnej oferty.

Mostostal Puławy SA zrealizował również liczne inwestycje w budownictwie kubaturowym, m.in. wielofunkcyjną halę w Łodzi, kryty tor kolarski w Pruszkowie czy wielofunkcyjną halę w Puławach.

Spółka była wielokrotnie nagradzana, zdobyła m.in. tytuł Ambasador Polskiej Gospodarki, Ambasador Województwa Lubelskiego, Budowniczy Polskiego Sportu, Pracodawca Roku oraz liczne wyróżnienia, takie jak Medal Europejski dla Usług – za montaż urządzeń i instalacji energetycznych. Mostostal Puławy stara się w biznesie kierować zasadami, które uwzględniają bieżące oczekiwania inwestorów oraz zatrudnianych pracowników. Od 1997 roku działa Biuro Techniczne Mostostal Puławy w Niemczech. Realizacje eksportowe powstają w wyniku współpracy ze światowymi liderami technologicznymi.

Mostostal Puławy SA włącza się w działalność organizacji zrzeszających przedsiębiorców oraz pracodawców, m.in. Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych, Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego, Izby Gospodarczej Energetyki i Ochrony Środowiska, a także Lubelskiego Klubu Biznesu. Firma rozwija się od blisko 60 lat, dostrzega wciąż nowe perspektywy rozwoju, dlatego wraz ze spółkami zależnymi, tj. Mezap Sp. z o.o. oraz Energezap Sp. z o.o. przygotowuje się do nowych wyzwań. Priorytetem są inwestycje w kadry, sprzęt i infrastrukturę przedsiębiorstwa. Firma dysponuje wyspecjalizowaną kadrą inżynierską oraz specjalistami w dziedzinie produkcji, spawania i montażu konstrukcji. Troska o pracowników buduje komfort pracy całego zespołu.

Pracownicy Mostostalu Puławy SA tworzą kulturę organizacyjną, dzięki której firma to rozpoznawalna marka w kraju i całej Unii Europejskiej. Lata doświadczeń, jakość, terminowość oraz troska o odpowiedzialność społeczną przynoszą świetne rezultaty.


https://mostostal-pulawy.com.pl/pl/

https://www.facebook.com/mostostalpulawy

open