Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021 SYRENA INVEST – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
SYRENA INVEST – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
0

SYRENA INVEST – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021

0
0

Syrena Invest powstała w 2007 r. dzięki inicjatywie hiszpańskiego inwestora, który postanowił wykorzystać doświadczenie w sektorze deweloperskim w Polsce. Zakres usług obejmuje budownictwo mieszkaniowe i usługowe,
zarządzanie projektami oraz wsparcie inwestorskie.

15 LAT DLA ROZWOJU WARSZAWSKIEGO RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Strategia bazuje na doborze atrakcyjnych lokalizacji, które określa szeroki dostęp do obiektów użyteczności publicznej, infrastruktury komunikacyjnej i bliskość centrum miasta. Zapewnienie komfortu życia mieszkańcom to główny wyznacznik działań firmy, dlatego mieszkania umożliwiają indywidualne aranżacje, charakteryzują się najwyższą jakością oraz standardem wykonania.

Syrena Invest ma w portfolio 3 zrealizowane inwestycje w Warszawie: budynek przy ul. Jaktorowskiej 8 na Woli ze 104 mieszkaniami, część projektu urbanistycznego Miasteczko Wilanów – budynek z 67 mieszkaniami i projekt Mińska 63 na Pradze-Południe ze 156 mieszkaniami.

Aktualnie trwa sprzedaż lokali w najnowszej inwestycji Klukowska 54 w spokojnej części rozwijającego się Targówka. Kameralny projekt obejmie 3 segmenty, w których zaprojektowano łącznie 61 mieszkań i 85 miejsc postojowych, komórki lokatorskie i schowki rowerowe. Deweloper wyposażył inwestycję w ekologiczne rozwiązania, które pozwolą mieszkańcom zaoszczędzić na opłatach za zużycie wody oraz odprowadzanie ścieków. Klukowska 54 to jeden z niewielu projektów w Warszawie, który będzie miał system zagospodarowania wody deszczowej.

Syrena Invest jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich i Polsko-Hiszpańskiej Izby Gospodarczej. W skład Grupy wchodzą również spółka Syrena Management, platforma dla osób, które chciałyby zainwestować w nieruchomości, a także działająca na rynku hiszpańskim Syrena Design.


www.syrenainvest.pl

https://www.facebook.com/SyrenaInvest/

open