Home Builder Awards Osobowość Branży 2021 CEZARY GODZIUK – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021
CEZARY GODZIUK – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021
0

CEZARY GODZIUK – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021

0
0

Członek Zarządu LOTOS Asfalt

LOTOS Asfalt realizuje projekty ekologiczne, co wynika z przyjętej przez spółkę strategii polegającej na aktywnym poszukiwaniu nowych rozwiązań, które pozwolą na wdrożenie do sprzedaży innowacyjnych i przyjaznych środowisku produktów.

Stawiamy na proekologiczne rozwiązania, które w przyszłości mogą pomóc ograniczyć zanieczyszczenia atmosferyczne w obrębie pasa drogowego. Chodzi tu przede wszystkim o zdrowie mieszkańców oraz tworzenie rozwiązań, które znacznie poprawią sytuację w polskich miastach. W celu stworzenia jak najlepiej działającego w praktyce rozwiązania przy wykorzystaniu najnowocześniejszej wiedzy technicznej współpracujemy intensywnie ze światem nauki.


CEZARY GODZIUK, Członek Zarządu LOTOS Asfalt, jest absolwentem Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Gdańskiego (1989). W 2016 roku uzyskał stopień naukowy doktora nauk ekonomicznych na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego. W latach 1989–2001 pracował w Zakładach Graficznych Atext S.A. w Gdańsku, zajmując m.in. stanowisko Prezesa Zarządu. W latach 2003–2009 pełnił funkcję członka Rady Nadzorczej Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A. W okresie od 2003 do 2016 roku pracował w spółce Aplitt S.A. (branża IT), gdzie m.in. pełnił funkcję członka Zarządu ds. rozwoju. W latach 2012–2016 był członkiem Zarządu ASK Invest S.a.r.l (firmy prowadzącej działalność sekurytyzacyjną), w 2016 roku był członkiem Rady Nadzorczej KGHM Polska Miedź S.A., a w latach 2016–2017 członkiem Zarządu ds. finansów i inwestycji Totalizatora Sportowego.

https://www.lotosasfalt.pl/

https://www.facebook.com/GrupaLOTOS

open