Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021 TIKKURILA POLSKA SA – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
TIKKURILA POLSKA SA – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
0

TIKKURILA POLSKA SA – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021

0
0

Tikkurila Polska SA jest czołowym producentem farb i lakierów w Polsce w segmencie premium oraz ekonomicznym, znanym z marek Tikkurila, Beckers, Jedynka i Polifarb Dębica.

Certyfikat BFR 2021.pdf

LIDER WŚRÓD PRODUCENTÓW FARB

Mająca swe korzenie w Finlandii spółka oferuje klientom indywidualnym, odbiorcom profesjonalnym oraz przemysłowym rozwiązania w zakresie dekoracji i ochrony powierzchni, trwałe, proste w stosowaniu oraz przyjazne dla środowiska naturalnego. W ofercie firmy można znaleźć farby, lakiery, produkty specjalistyczne do drewna, powierzchni metalowych i betonowych oraz powłoki funkcjonalne, zarówno do wnętrz, jak i zewnętrzne. W Polsce firma jest obecna od 1998 roku, ma 3 oddziały: w Dębicy, gdzie znajduje się jej siedziba, większość obsługi administracyjnej, centrum logistyczne oraz zaplecze produkcyjne, a także w Warszawie i w Szczecinie, gdzie są ulokowane biura marketingowe oraz handlowe.

Od czerwca 2021 roku firma jest częścią PPG, światowego dostawcy lakierów, powłok, produktów optycznych, materiałów specjalistycznych, chemikaliów, szkła i włókna szklanego z siedzibą w Pittsburghu w Pensylwanii.


https://tikkurila.pl/

https://www.facebook.com/Tikkurila.PotegaKolorow

open