Home Builder Awards Polski Herkules 2021 TOMAS TROCIL – POLSKI HERKULES 2021
TOMAS TROCIL – POLSKI HERKULES 2021
0

TOMAS TROCIL – POLSKI HERKULES 2021

0
0

TOMAS TROCIL Prezes Zarządu Hilti (Poland) Sp. z o.o.. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Pradze, gdzie studiował ekonomię. Od początku swojej kariery zawodowej jest związany z Hilti.

LIDER TRANSFORMACJI
Od początku swojej kariery zawodowej jest związany z Hilti. W 1993 r. rozpoczął pracę w oddziale w Czechach, początkowo jako rzeczoznawca techniczny, by następnie awansować na stanowisko dyrektora sprzedaży w Czechach i Słowacji. W 2001 roku przeniósł się do polskiego oddziału Hilti, gdzie objął kolejno stanowiska: dyrektora sprzedaży oraz dyrektora ds. kluczowych klientów. Kolejnym krokiem w jego karierze zawodowej była funkcja dyrektora sprzedaży w Rosji. Dzięki wysokim kompetencjom sprzedażowym i organizacyjnym zbudował silny zespół, który przyczynił się do intensywnego rozwoju Hilti w Rosji. W 2007 roku został mianowany dyrektorem generalnym Hilti na Ukrainie. Funkcję tę pełnił przed trzy lata, z sukcesem zarządzając oddziałem w trudnym czasie kryzysu. W czerwcu 2011 roku Tomas Trocil został powołany na stanowisko prezesa zarządu oraz dyrektora generalnego Hilti (Poland) Sp. z o.o. i pełni tę funkcję do tej pory. Na przestrzeni minionej dekady firma przeszła transformację, wdrażając szereg nowoczesnych narzędzi oraz usług w oparciu o rozwiązania cyfrowe. Wraz ze zwiększeniem obrotów Hilti zwiększyła zatrudnienie, tworząc tym samym unikatowe miejsce pracy i zdobywając laur Great Place To Work.

Tomas Trocil jest absolwentem Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Pradze, gdzie studiował ekonomię. Jest żonaty, ma troje dzieci. Lubi aktywnie spędzać wolny czas, grając w tenisa oraz golfa i jeżdżąc na nartach. Prezes Hilti Poland jest miłośnikiem podróży. Odkrywanie nowych miejsc oraz poznawanie innych kultur stanowią dla Tomasa Trocila źródło cennych doświadczeń oraz inspiracji. Jest pasjonatem muzyki, zwłaszcza gatunku Rock and Roll. Jego ulubione zespoły to Pink Floyd i Led Zeppelin.

Hilti Poland

open