Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021 VIESSMANN SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
VIESSMANN SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
0

VIESSMANN SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021

0
0

30 lat temu firma Viessmann, rozpoczynając działalność w Polsce, nadała tempo rozwojowi rodzimej branży grzewczej. Dzisiaj – na zmieniającym się rynku – jako pionier ochrony środowiska dostarcza innowacyjne systemy grzewcze o wyjątkowo niskiej emisji substancji szkodliwych i dużej sprawności energetycznej.

INNOWACYJNE I EKOLOGICZNE ZARZĄDZANIE ENERGIĄ CIEPLNĄ

Viessmann to rodzinna firma z ponad 100-letnią tradycją oraz wiodący producent systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na całym świecie. Od początku działalności Viessmann angażuje się w projekty pozwalające modernizować i usprawniać jakość energetyczną i ekonomiczną branży grzewczej. Konsekwencja, przełamywanie barier w myśleniu oraz wiara w sukces przynoszą firmie wymierne rezultaty w postaci wiodącego miejsca w branży oraz zaufania, jakim obdarzają markę Partnerzy i Klienci. Oferta firmy obejmuje kotły stojące i wiszące, kondensacyjne kotły grzewcze na olej i gaz, systemy wykorzystujące energię odnawialną, w tym pompy ciepła, kolektory słoneczne, systemy fotowoltaiczne oraz kotły grzewcze na biomasę.

Polskie przedstawicielstwo firmy ma oddziały we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Mysłowicach i Gdańsku, Zatrudnia ponad 120 pracowników na terenie całego kraju. Wyjątkową ofertę firmy docenia nie tylko branża, ale również Klienci i Partnerzy. Tylko w ostatnim czasie marka otrzymała wiele wyróżnień, takich jak Firma Godna Polecenia, Złoty Laur Klienta 2021, Symbol 2021 – Symbol Skutecznego Zarządzania, Budowlana Marka Roku 2021.

Działania promocyjne marki związane są z edukacją w zakresie rozpowszechniania wiedzy na temat możliwości, jakie dają odnawialne źródła energii oraz kosztów ich przetworzenia na energię cieplną. W najbliższych latach firma będzie zorientowana na nowoczesne zarządzanie energią w całym domu, w oparciu o nowe technologie oraz digitalizację i informatyzację komunikacji. Digitalizacja, w rozumieniu systemów grzewczych, oznacza kompletną kontrolę i zarządzanie energią cieplną w budynkach. Dotyczy jednak nie tylko produktów marki, ale również sposobów zarządzania, modelu pracy, współpracy z Partnerami i Instalatorami oraz kontaktu z Klientem.


https://www.viessmann.pl/

https://www.facebook.com/ViessmannPL

open