Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021 UPONOR BUILDING SOLUTIONS EUROPE – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
UPONOR BUILDING SOLUTIONS EUROPE – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
0

UPONOR BUILDING SOLUTIONS EUROPE – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021

0
0

Uponor jest jednym z wiodących producentów rynku instalacyjnego z zakresu bezpiecznych instalacji wodnych oraz energooszczędnych rozwiązań – ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego, którego historia rozpoczyna się w 1918 roku w Finlandii. Wraz z upływem czasu firma tworzyła nowatorskie rozwiązania i zdobywała nowe rynki. Obecnie zatrudnia około 3700 specjalistów w 26 krajach.

SYNERGIA INNOWACYJNYCH PRODUKTÓW I SILNEGO ZESPOŁU PROFESJONALISTÓW

Od ponad 25 lat – z sukcesami – rozwija swoje struktury również w Polsce. Znajduje się tu Uponor Sp. z o.o., należąca do największej dywizji Grupy – Uponor Building Solutions Europe – działająca na rynku instalacji wewnętrznych. Międzynarodowy koncern może się również pochwalić zespołami specjalistów do planowania produkcji i projektowania, które są zlokalizowane w Polsce, ale pełnią funkcje centralne. W 2021 roku Uponor sfinalizował przejęcie polskiej firmy Capricorn, co otworzyło nowe możliwości i zwiększyło bazę produkcyjną firmy.

Uponor nie tylko dostarcza funkcjonalne rozwiązania, ale również stawia na troskę o środowisko, zrównoważony rozwój oraz innowacje. Efektem tego jest długa lista nowych rozwiązań technologicznych – powstających również we współpracy z jednostkami naukowymi oraz innymi firmami – które pozwalają na efektywne działanie przy ograniczonym zużyciu energii i zredukowanym oddziaływaniu na środowisko.

Nowoczesne systemy Uponor znajdują zastosowanie w rozmaitych segmentach budownictwa – od domów jednorodzinnych i bloków mieszkalnych, przez hotele i budynki użyteczności publicznej, aż po obiekty sportowe i rekreacyjne czy przemysłowe.


https://www.uponor.com/pl-pl/instalacje

https://www.facebook.com/UponorPolska/

open