Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021 WIELKOPOLSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERII PRZEMYSŁOWEJ SP. Z O.O. SP.K. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
WIELKOPOLSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERII PRZEMYSŁOWEJ SP. Z O.O. SP.K. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
0

WIELKOPOLSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERII PRZEMYSŁOWEJ SP. Z O.O. SP.K. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021

0
0

Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej w 2021 r. niemal podwoiło wartość sprzedaży r/r. Dla firmy rodzinnej z całkowicie polskim kapitałem, obecnej na rynku od 25 lat, jest to olbrzymi skok. W 2021 r. prowadziła 28 kontraktów w sektorze magazynowo-przemysłowym, co jest rekordową liczbą w historii W.P.I.P.

WIĘCEJ, SZYBCIEJ, LEPIEJ – DLA LOGISTYKI I PRZEMYSŁU

Generalny Wykonawca specjalizuje się w projektowaniu oraz realizacji hal magazynowych, zakładów produkcyjnych i powierzchni biurowych, odpowiadając na wymagania nie tylko światowych korporacji, ale również dynamicznie rozwijających się firm polskich. W minionym roku W.P.I.P. bardzo przyspieszyło, zarządzając budowami 28 obiektów, a kolejnych kilkanaście mając w fazie koncepcyjnej i projektowej. Na przestrzeni ponad 25 lat istnienia firma znacznie się rozwinęła – dzisiaj organizację tworzy zespół 150 pracowników – w większości wykwalifikowanych inżynierów, architektów, branżystów i project managerów. Dzięki nim możliwa jest kompleksowa realizacja inwestycji – od zbadania potrzeb klienta – po finalny odbiór obiektu, z wdrażaniem technologii BIM w praktyce. Współpraca z W.P.I.P. pozwala inwestorom uzyskać doradztwo doświadczonych ekspertów, wybór optymalnych rozwiązań oraz wsparcie na każdym etapie prowadzenia inwestycji. Firma przywiązuje ogromną wagę do terminowości, jakości i bezpieczeństwa prowadzonych prac budowlanych tak, aby klient był jak najmniej obciążony realizacją, a budynek spełnił jego oczekiwania i umożliwił dalszy rozwój. W 2021 r. po raz kolejny W.P.I.P. zostało laureatem konkursu Buduj Bezpiecznie. Wiele firm współpracuje z nami nawet od kilkunastu lat, powierzając swoje kolejne inwestycje. Jako firma świadoma w kwestiach środowiskowych, przekonujemy swoich partnerów do podejmowania inwestycji w zrównoważonych rozwiązaniach z certyfikacją obiektów w systemach takich jak LEED, BREEAM, Planet Friendly. Siedziba spółki jest jednym z pierwszych inteligentnych budynków biurowo-produkcyjnych w Polsce, wyposażonym w wiele ekologicznych rozwiązań i ciągle udoskonalanym zgodnie z najnowszymi trendami.


www.wpip.pl

https://www.facebook.com/wpippl/

open