Home News Konkurs Saint-Gobain Architecture Student Contest w tym roku w Warszawie
Konkurs Saint-Gobain Architecture Student Contest w tym roku w Warszawie
0

Konkurs Saint-Gobain Architecture Student Contest w tym roku w Warszawie

0
0

Making the world a better home to nadrzędny cel Grupy Saint-Gobain oraz wyraz ambicji, by czynić świat piękniejszym i bardziej zrównoważonym miejscem do życia. Od lat Grupa wierzy, że młodzi ludzie są siłą napędową zmian.

W Architecture Student Contest od 2004 roku studenci architektury z całego świata mają możliwość zaprezentowania swoich pomysłów i aktywnego wpływu na świat. Każdego roku zadanie konkursowe jest inne, w różnych lokalizacjach na świecie, m.in. w Serbii, Kazachstanie czy Dubaju, jednak cel pozostaje ten sam – przywrócić do życia zdegradowaną miejską przestrzeń, jednocześnie ograniczając emisje gazów cieplarnianych oraz zapewniając efektywność energetyczną i wysoki standard użytkowania. Czas na Polskę! Finał tegorocznej edycji odbędzie się w czerwcu w Warszawie. Proponowane rozwiązania muszą być zgodne z wizją Warszawy neutralnej klimatycznie 2050 i wizją strategii #Warszawa2030.

Konkurs organizowany jest we współpracy z World Green Building Council (w międzynarodowym jury zasiądzie Cristina Gamboa, CEO ) oraz władzami miasta stołecznego Warszawa i Stowarzyszeniem Architektów Polskich.

Więcej o konkursie: https://www.saint-gobain.pl/multicomfort/konkurs_dla_mlodych_architektow

open