Home News ACCIONA oraz Bank Żywności SOS w Warszawie organizują zbiórkę żywności
ACCIONA oraz Bank Żywności SOS w Warszawie organizują zbiórkę żywności
0

ACCIONA oraz Bank Żywności SOS w Warszawie organizują zbiórkę żywności

0
0

Firma deweloperska ACCIONA po raz kolejny organizuje zbiórkę żywności dla Banku Żywności SOS w Warszawie, która zostanie przekazana osobom najbardziej potrzebującym. Tym razem sytuacja jest wyjątkowa. Bank Żywności SOS w Warszawie jedzenie zebrane podczas zbiórki ACCIONA przekaże także osobom, które przybywają do Polski z Ukrainy. To już kolejna akcja dewelopera realizowana we współpracy z Bankiem Żywności SOS w Warszawie, która tym razem trwać będzie od 28 lutego do 11 marca br. Punkty, w których można składować dary, to biura sprzedaży dewelopera.

ACCIONA ponownie wspiera swoimi działaniami Bank Żywności SOS w Warszawie, który od lat stara się zagwarantować jedzenie osobom żyjącym na poziomie skrajnego ubóstwa, a tym razem także obywatelom przybywającym do Polski z Ukrainy. Dodatkowo zainicjował i prowadzi także zbiórkę potrzebnych produktów spożywczych wśród pracowników firmy, współpracowników oraz na placach swoich budów. – W tym trudnym czasie pomóc stara się każdy z nas. Wiemy, że na chwilę obecną najważniejsze jest zabezpieczenie jedzenia, stąd ponowna zbiórka dla Banku Żywności SOS w Warszawie. To ważne, by udzielone wsparcie było przemyślane i skoordynowane. Nasza firma postanowiła zorganizować pilną zbiórkę, która potrwa do 11 marca. Zapraszamy do wsparcia każdego mieszkańca stolicy i Pruszkowa, który chciałby dodatkowo pomóc. Liczymy także na naszych Klientów, Sąsiadów naszych Biur Sprzedaży oraz firmy współpracujące z nami i zachęcamy do aktywnego zaangażowania się w pomoc – mówi Katarzyna Unold, Dyrektorka Zarządzająca ACCIONA w Polsce.

Zbiórka trwa od poniedziałku 28 lutego do piątku 11 marca 2022 roku. Dary można składać we wskazanym miejscu w Biurach Sprzedaży ACCIONA. Ich adresy znajdują się poniżej:

  • Biuro Sprzedaży Warszawa Wilanów – ul. Klimczaka 15 lok. U04 (od ul. Teodorowicza); czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-15:00.
  • Biuro Sprzedaży Warszawa Ursus – ul. Henryka Brodatego 14/2; czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-16:00.
  • Biuro Sprzedaży BLANCO Pruszków – ul. Lipowa 51 lokal U0; czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-16:00.

Zachęcamy do skorzystania z poniższej listy najpotrzebniejszych produktów spożywczych: woda, herbata, kawa, cukier, dania gotowe, przetwory warzywne, konserwy mięsne, konserwy rybne, dżemy, olej, dania dla dzieci, makarony, mleko UHT, słodycze, czekolady, batony, ryż, kasze, kubki papierowe.

Cieszymy się, że ACCIONA po raz kolejny włączyła się w zbiórkę żywności dla osób potrzebujących. Bank Żywności SOS w Warszawie na co dzień pozyskuje żywność zagrożoną zmarnowaniem i przekazuje ją osobom w potrzebie. W odpowiedzi na bieżącą sytuację, Fundacja intensyfikuje działania organizując zbiórki żywności. Zebrane jedzenie przeznaczy dla ludzi przyjeżdżających do Polski z Ukrainy. Im więcej produktów uda się zebrać, tym więcej osób będzie mogło otrzymać niezbędne wsparcie – Iwona Wojtaszek,Kierowniczka ds. współpracy z biznesem – Bank Żywności SOS w Warszawie.

open