Home News SZCZYT SIĘ ZACZYNA NA DOLE
SZCZYT SIĘ ZACZYNA NA DOLE
0

SZCZYT SIĘ ZACZYNA NA DOLE

0
0

Szczyt się zaczyna na dole to tytuł debiutanckiego singla zespołu BENTONITKI w ramach kampanii firmy Soletanche. Piosenka jest manifestem nowoczesnej, spełnionej kobiety, dla której praca zawodowa jest pasją, czerpie energie ze swoich sukcesów, potrafi znaleźć balans i pozwala sobie na chwilę wytchnienia, ale przede wszystkim wie, że szczyt zaczyna się na dole.

Jest to zarówno metafora tego czym zajmuje się firma, w której pracują wokalistki, fundamentowaniem specjalistycznym, jak i metafora tego, że każda kariera zaczyna się od braku doświadczenia. Jest to zachęta do pomocy mentorskiej w ukształtowaniu, osób które stawiają swoje pierwsze zawodowe kroki, ale też chcą zmienić zawód lub objąć wyższe stanowisko. Aby być pełnią, nie połową zachęca zespół w składzie: Izabela Nitka (wiodący wokal), Agnieszka Pilecka, Jolanta Dołęga – Wojciechowska, Aneta Synoradzka, Kinga Szawica, Marlena Kordalska i Karolina Bukała – Głowa (chórki).

Chcemy zachęcić dziewczyny do tego, aby wspierały swoje młodsze koleżanki. Brały przykład z mężczyzn, którzy świetnie to robią. Polecały się wzajemnie, uczyły się od siebie nawzajem. Uważamy, że naszym obowiązkiem jest pomagać innym kobietom, zwłaszcza będąc bardziej doświadczonymi, lub na wyższych stanowiskach. Piosenka, którą nagrałyśmy jest dla wszystkich kobiet, bez względu na wiek czy profesje, którą wykonują. Mamy nadzieję, że będzie inspiracją i swego rodzaju manifestem. – mówi Izabela Nitka, liderka zespołu, Projektantka w Soletanche Polska.

Poniżej relacja wideo z powstawania utworu oraz całość nagrania w wersji audio. Teledysk oraz pełen materiał pojawi się w naszym serwisie 8-go marca, w Dzień Kobiet.

SZCZYT SIĘ ZACZYNA NA DOLE:

open