Home IT&BIM Firma Bentley Systems zaprasza do zgłaszania projektów do konkursu Going Digital Awards in Infrastructure 2022
Firma Bentley Systems zaprasza do zgłaszania projektów do konkursu Going Digital Awards in Infrastructure 2022
0

Firma Bentley Systems zaprasza do zgłaszania projektów do konkursu Going Digital Awards in Infrastructure 2022

0
0

Bentley Systems, Incorporated (Nasdaq: BSY), firma zajmująca się oprogramowaniem do inżynierii infrastruktury, ogłosiła rozpoczęcie przyjmowania zgłoszeń do konkursu Going Digital Awards in Infrastructure 2022. Celem konkursu jest docenienie najlepszych projektów, które demonstrują postęp w zakresie cyfryzacji w branży infrastruktury. Termin nadsyłania nominacji upływa 23 maja 2022 r.

Kategorie konkursu Going Digital Awards in Infrastructure obejmują:

 • Mosty i tunele
 • Budownictwo
 • Cyfrowa transformacja w przedsiębiorstwie
 • Miasta, zespoły budynków, obiekty
 • Geoinżynieria
 • Sieci energetyczne i telekomunikacyjne
 • Inżynieria procesowa i energetyka
 • Kolej
 • Drogi i autostrady
 • Inżynieria budowlana
 • Geodezja i monitoring
 • Wodociągi i kanalizacja

Kategorie konkursu Going Digital Awards in Infrastructure 2022 uwzględniają wszystkie formy i etapy projektów infrastrukturalnych – od projektowania przez budowę po eksploatację. Od 2004 roku w ramach tego wydarzenia wyróżniono ponad 4400 najwybitniejszych projektów infrastrukturalnych na świecie. To wyjątkowy konkurs o prawdziwie globalnym zasięgu, w którym udział może wziąć każdy użytkownik oprogramowania firmy Bentley. Zgłoszenia zazwyczaj napływają z ponad 40 krajów.

Nadesłane projekty wykazują innowacyjne postępy i osiągnięte wyniki w obszarach inżynierii infrastruktury i zrównoważonego rozwoju. Mogą zostać wyróżnione za wpływ na gospodarkę i nowatorskie wykorzystanie oprogramowania firmy Bentley, w tym platformy iTwin i cyfrowych bliźniaków infrastruktury, modelowania 4D, infrastruktury Internetu rzeczy oraz sztucznej inteligencji. Dostrzeżone projekty to również takie, które uwzględniają i wzmacniają cele zrównoważonego rozwoju w zakresie działań na rzecz klimatu, transformacji i efektywności energetycznej, obiegu zasobów gruntowych i wodnych oraz tworzenia zdrowych społeczności.

Zapraszamy naszych użytkowników do nominowania swoich projektów do konkursu Going Digital Awards in Infrastructure niezależnie od etapu, w którym znajduje się ich projekt – od planowania/koncepcji przez projektowanie, budowę do eksploatacji. Finaliści konkursu Going Digital Awards w każdej kategorii zostaną wyróżnieni podczas uroczystej gali wręczenia nagród w Londynie w czwartym kwartale 2022 r. To ekskluzywne wydarzenie daje finalistom okazję do zaprezentowania swoich postępów w cyfryzacji publiczności złożonej z dziennikarzy, analityków i kadry kierowniczej organizacji z branży infrastruktury.

Oprócz nagród przyznanych przez jurorów, założyciele firmy Bentley uhonorują projekty, które wykraczają poza wąski zakres konkursu w poszczególnych kategoriach dzięki wyjątkowo innowacyjnemu wykorzystaniu oprogramowania firmy Bentley lub wspieraniu celów zrównoważonego rozwoju.

Każdy projekt nominowany do konkursu wzbudza uznanie globalnej społeczności zajmującej się infrastrukturą. W ramach konkursu Going Digital Awards in Infrastructure uczestnicy uzyskują następujące korzyści:

 • Projekty są publikowane w katalogu Infrastructure Yearbook firmy Bentley, dystrybuowanym w formie drukowanej oraz cyfrowej i adresowanym do mediów, instytucji rządowych i ekspertów z branży na całym świecie;
 • Zwiększenie konkurencyjności dzięki zademonstrowaniu obecnym i potencjalnym klientom wyników, jakie mogą uzyskać za pomocą cyfrowych innowacji;
 • Zainteresowanie światowych mediów oraz wsparcie zespołu firmy Bentley w zakresie marketingu i promocji nominowanych projektów w mediach.

Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje na temat konkursu Going Digital Awards in Infrastructure 2022 lub zgłosić projekt, odwiedź stronę Going Digital Awards in Infrastructure.

Obejrzyj ten film, żeby dowiedzieć się, dlaczego warto nominować swój projekt do konkursu Going Digital Awards in Infrastructure.

open