Home Topbuilder TOPBUILDER 2022 – ZWYCIĘZCY XIV EDYCJI
TOPBUILDER 2022 – ZWYCIĘZCY XIV EDYCJI
0

TOPBUILDER 2022 – ZWYCIĘZCY XIV EDYCJI

0
0

Tytułem TopBuilder – od wielu lat cenionym przez branżę – Redakcja i Rada Naukowa Buildera już po raz 14. nagrodziła inwestorów, architektów, generalnych wykonawców oraz producentów za wyróżniające się na polskim rynku budowlanym realizacje i rozwiązania.

W gronie zwycięskich produktów są zarówno nowości, innowacje, jak i rozwiązania zweryfikowane rynkowo oraz rekomendowane jako sprawdzone po latach eksploatacji. Wśród nagrodzonych inwestycji – zarówno obiekty nowe, jak i ciekawie przeprowadzone, wymagające modernizacje. W szeregu zacnych laureatów nie zabrakło również liderów oraz ich narzędzi z segmentu IT&BIM wspomagających działalność branży budowlanej.

W bieżącej edycji Kapituła przyznała 64 TopBuildery!

W kategorii INWESTYCJE przyznano 21 nagród, w kategorii PRODUKTY – 36. Ponadto wyróżniono 4 rozwiązania w segmencie IT&BIM oraz 3 USŁUGI. W grupie produktów wyłoniono w tym roku 20 nowości rynkowych, 19 innowacji oraz zwrócono uwagę na 5 rozwiązań sprawdzonych w eksploatacji i zweryfikowanych rynkowo. Jak co roku znakiem rozpoznawczym wyróżnionych podmiotów jest przede wszystkim ich wysoka jakość!

TopBuilder to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku budowlanym. To wyróżnienie za najwyższej jakości produkty: nowości i innowacje, w tym sprawdzone rozwiązania materiałowe, technologiczne oraz konstrukcyjne. Za usługi – projektowe i wykonawcze oraz za nowoczesne narzędzia usprawniające zarządzanie firmami i projektami. Za obiekty budowlane wyróżniające się wysoką jakością projektowanej architektury, często ponadczasową formą, rzetelnością wykonania, wymagające wysokich kwalifikacji oraz specjalizacji branżowej, o gwarantowanej certyfikatami jakości zastosowanych w obiektach nowoczesnych materiałów i interesujących rozwiązań proekologicznych. Nagrodzone inwestycje budują jakość miejskiej przestrzeni, w której zostały umiejscowione.

Wszystkim Laureatom XIV edycji konkursu – zdobywcom tytułu i statuetek TopBuilder 2022 serdecznie gratulujemy i rekomendujemy branży!

Poznajcie Państwo zwycięzców TopBuilder 2022!

LISTA NAGRODZONYCH PRODUKTÓW, USŁUG I PRZEDSIĘWZIĘĆ

open