Home News Jaka jest sytuacja branży w związku ze wzrostem kosztów? – zapraszamy do udziału w badaniu
Jaka jest sytuacja branży w związku ze wzrostem kosztów? – zapraszamy do udziału w badaniu
0

Jaka jest sytuacja branży w związku ze wzrostem kosztów? – zapraszamy do udziału w badaniu

0
0

Już po raz trzeci mamy przyjemność zaprosić do udziału w Badaniu branży budowlanej w Polsce, które jest częścią projektu „Build The Future” prowadzonego przez magazyn “Builder” i firmę doradczą PwC Polska oraz Dun & Bradstreet.

Branża budowlana charakteryzuje się wyjątkowo dużą siłą i elastycznością w reagowaniu na trudne warunki. W ostatnim czasie jednym z największych wyzwań z jakim przyszło się jej zmierzyć, jest obserwowany wzrost kosztów, wywołany m.in. podniesieniem stóp procentowych, galopującą inflacją czy wahaniem kursów walutowych. Dodatkowym czynnikiem mającym bezprecedensowy wpływ na rozwój branży jest umiejętność dostosowania strategii prowadzonego biznesu do trendu ESG (ang. Environmental, Social and Governance), a więc kwestii związanych z ładem środowiskowym, społecznym i korporacyjnym.

Mając na uwadze wyzwania postawione przed branżą, pragniemy ponownie przyjrzeć się kondycji całego sektora. Przeprowadzone badanie pozwoli nam w definicji prognoz oraz perspektyw rynkowych, które zostaną sformułowane w raporcie. Analiza badania pozwoli zaś Państwu na porównanie i ocenę sytuacji prowadzonego biznesu, z wynikami odnotowanymi na przestrzeni całego sektora budowlanego.

Link do ankiety: https://pwc.to/3y4fQ3O

Będzie ona dostępna do wypełnienia do 15 sierpnia 2022 roku włącznie. Wypełnienie formularza zajmuje ok. 15 min.

open