Home Architecture Design Szpital w kompleksowym ujęciu
Szpital w kompleksowym ujęciu
0

Szpital w kompleksowym ujęciu

0
0

Formed specjalizuje się w realizacji inwestycji medycznych i tworzy bezpieczną przestrzeń dla pacjentów oraz funkcjonalne miejsce pracy dla personelu medycznego. Firma wyposaża wnętrza obiektów medycznych, wspierając architektów w doborze specjalistycznego sprzętu oraz wyposażenia meblowego.

Kompleksowa usługa – indywidualne podejście

Obiekty medyczne kojarzą się z surowością formy. Projekty aranżacji wnętrz opierają się na skomplikowanej technologii medycznej, która, zakorzeniona w pomieszczeniach szpitalnych, wymusza pewne aranżacje. W ramach naszej usługi pomagamy tworzyć wnętrza obiektów ochrony zdrowia, dobierając właściwe systemy meblowe i sprzętowe zgodnie z technologią medyczną, zasadami ergonomii, BHP oraz oczywiście z wytycznymi projektu. Szczególną zaletą wyposażania kompleksowego jest bardzo szeroka oferta sprzętu medycznego, aparatury oraz mebli. Wykonujemy wizualizacje pomieszczeń, aby już po etapie aranżowania zaprezentować efekt zbliżony do końcowego. Realizacja projektu inwestycyjnego jest procesem, którego niezwykle ważnymi elementami jest właściwe zaplanowanie, realizowanie etapów pośrednich, weryfikacja efektów czy dobra komunikacja.

Dlatego by projekty inwestycyjne przebiegały sprawnie, staramy się je realizować według Formuły 5 kroków, wypracowanej w toku naszych doświadczeń. Formed zrealizował jedne z największych kompleksowych inwestycji w Polsce. Jednym z takich obiektów medycznych jest Bielskie Centrum Onkologicznego w BielskuBiałej, gdzie należy wyróżnić szczególną dbałość o dopasowanie kolorystyczne, materiałowe i dobór wyjątkowych grafik. Jest to doskonały przykład nadrzędności usług kompleksowych względem innych rozwiązań.

Szpital Wojewódzki w Toruniu im. L. Rydygiera

Naszą ostatnią realizacją jest wyposażenie meblowe Szpitala Wojewódzkiego w Toruniu im. L. Rydygiera. Formed pełnił funkcję integratora pomiędzy inwestorem, głównym wykonawcą, a biurem architektonicznym, dbając o szczegóły na każdym etapie inwestycji. Kompleksowość daje także możliwość współpracy przy projekcie od samego początku, co skutkuje dopasowaniem do rytmu budowy, nie kolidując z pracami instalacyjnowykończeniowymi. Formed spełnił wymogi użytkowe oraz projektowe parametrów i właściwości, jednocześnie mieszcząc się w budżecie.

Talent do tworzenia wielkich rzeczy

Nasz zespół tworzą osoby o wieloletnim doświadczeniu. Systemy zarządzania, jakie wdrożyliśmy, wspierają pracowników w procesach projektowych i produkcyjnych. W Szpitalu Wojewódzkim w Toruniu zostały zastosowane najnowsze technologie związane z wyposażeniem placówek medycznych. Ścisła współpraca z biurem architektonicznym zaowocowała wyposażeniem wnętrz, które są estetyczne, solidne oraz funkcjonalne. W rezultacie powstały 3 lady główne, 23 lady punktów pielęgniarskich oraz 233 zabudowy medyczne wraz z socjalnymi.

open