Home News Architektura, design, budownictwo. To właśnie Warsaw Home&Contract
Architektura, design, budownictwo. To właśnie Warsaw Home&Contract
0

Architektura, design, budownictwo. To właśnie Warsaw Home&Contract

0
0

Warsaw Home&Contract to najważniejsza marka wśród biznesowych targów wnętrz w Europie. Prestiżowe przestrzenie PTAK Warsaw Expo, najlepsi designerzy (wśród nich między innymi Karim Rashid), a także oryginalny koncept wydarzenia rok po roku przyciągają rekordową publiczność. Event odbędzie się w dniach 19-22 października.

Warsaw Home&Contract. Lider pod wieloma względami

Pięć hal targowych, ponad 700 wystawców z całego świata, 100 tys. m2 powierzchni i aż sześć odrębnych sektorów targowych – to wszystko czeka na uczestników. To innowacyjne i organizowane na największą skalę wydarzenie. Świadczy o tym nie tylko jego rozmach, nowoczesność i kreatywność przedstawiania ofert najważniejszych na świecie projektantów, producentów i designerów, ale również jego skuteczność.

Każda edycja przynosi tysiące podpisanych kontraktów i dziesiątki tysięcy zadowolonych odwiedzających. To właśnie Warsaw Home&Contract jest liderem w pozyskiwaniu najbardziej liczących się grup zakupowych w Europie. Kontrakcyjna formuła wydarzenia znacząco ułatwia rozszerzenie łańcucha dostaw, znalezienie odpowiedniego zaopatrzenia i podwykonawców, jak również ekspansje na nowe rynki.

To w połączeniu z innowacyjnym podejściem do prezentacji usług i produktów, bezpośrednią możliwością kontaktu z architektami, designerami i twórcami, jak również otwartością na wnętrzarskie innowacje technologiczne sprawia, że Warsaw Home&Contrat jest liderem biznesowych targów wnętrz i najnowocześniejszą w Europie networkingową platformą dla branży.

Kogo można spotkać na Warsaw Home&Contract?

Podczas Warsaw Home&Contract wystawcy podzieleni są na sześć sektorów:

  • Warsaw Home Furniture – sektor meblarski
  • Warsaw Home Textile – sektor tekstylny
  • Warsaw Home Light – sektor oświetlenia
  • Warsaw Home Kitchen – sektor wyposażenia kuchni
  • Warsaw Home Bathroom – sektor wyposażenia łazienek
  • Warsaw Home Build – sektor architektury i materiałów wykończeniowych

Wśród marek, które zaprezentują swoje projekty i pomysły znalazły się między innymi CIARKO, COSENTINO, DION, DRE, ELASTRON GROUP, GOLDDOOR.PL, OLTA, PAGED, PROFIL DOORS, REJS, WERSAL, ZIETA. Pełny katalog wystawców można sprawdzić na stronie wydarzenia: warsawhome.eu/katalog-wystawcow

Nie czekaj i zarejestruj się bezpłatnie już dziś! Więcej informacji: warsawhome.eu/autumn-edition

Warsaw Home&Contract

19-22.10.2022

PTAK Warsaw Expo

Nadarzyn k. Warszawy

open