Home ARCHIWUM PWB MEDIA NAGRODY BUILDERA
0

NAGRODY BUILDERA

0
0

Prestiżowe wyróżnienia branżowe i środowiskowe dla firmom z branży budownictwa i architektury, właścicieli i menedżerów tych firm oraz organizacji i firmom działającym na rzecz budownictwa. A także statuetki dla wyróżniających się produktów i usług z budownictwa i dla budownictwa.

POLSKI HERKULES – statuetka Polski Herkules jest prestiżowym wyróżnieniem w branży budowlanej, przyznawanym prezesom, menedżerom i właścicielom firm budowlanych za wieloletnie efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału i przewagi konkurencyjnej firmy, jak również za przedsiębiorczość i intuicję biznesową, a także wybitnym polskim architektom, osobistościom świata nauki i edukacji budowlanej oraz tym osobom, które wywarły istotny wpływ na rozwój polskiego budownictwa.

BUDOWLANA FIRMA ROKU – nagrody miesięcznika Builder wręczane corocznie na Gali Builder Awards. Projekt promocyjny, w ramach którego nagradzane są firmy działające w szeroko rozumianej branży budowlanej o ugruntowanej pozycji na polskim rynku budowlanym, za rzetelność i stabilność w prowadzonej działalności, szczególne osiągnięcia w danym roku wyróżniające firmę na tle branży i konkurencji oraz za oferowanie na konkurencyjnym rynku wysokiej jakości produktów i usług.

OSOBOWOŚĆ BRANŻY – nagrody miesięcznika Builder wręczane corocznie na Gali Builder Awards. Od trzynastu lat Redakcja i Rada Programowa miesięcznika „Builder” nagradza najlepsze firmy budowlane za ich osiągnięcia w danym roku, skuteczność zarządzania, stabilność i rzetelność prowadzonej działalności, dobre wyniki oraz innowacyjność oferowanych rozwiązań i usług. Na czele firm uhonorowanych wyróżnieniem BUDOWLANA FIRMA ROKU stoją nietuzinkowe osoby, które współtworzą sukces firm, przyczyniają się do ich rozwoju, potrafią udźwignąć ciężar odpowiedzialności, imponują odwagą, wytrwałością, determinacją i biznesową intuicją.

LAURY BUILDERA – projekt promocyjny, w ramach którego nagradzane są firmy, organizacje i instytucje za działalność mającą wpływ na rozwój branży budowlanej.

TOPBUILDER – nagrody miesięcznika Builder wręczane corocznie na Gali TOPBuilder. Statuetka TOPBuilder to jedna najbardziej cenionych nagród na polskim rynku budowlanym. Kapituła nagradza statuetką TOPBuilder najwyższej jakości produkty i rozwiązania budowlane oraz realizacje, w których zastosowano nowoczesne rozwiązania architektoniczne, konstrukcyjne, materiałowe i technologiczne, a także produkty IT mające zastosowanie w budownictwie. Tytułem i statuetkę TOPBuilder nagradzane są również usługi i produkty finansowe oraz projekty, inicjatywy, programy i przedsięwzięcia dedykowane branży budowlanej.

BUILDER SUPER POWER to idea miesięcznika „Builder” zrodzona z przekonania, że o sukcesach przedsiębiorstwa decyduje organizacja i przebieg strategicznych procesów w firmie, gdzie kluczową rolę odgrywają ludzie odpowiedzialni za ich planowanie, realizację i koordynację. Builder Super Power jest wyróżnieniem przyznawanym za szczególne osiągnięcia zawodowe – indywidualne i zespołowe, oraz dobre praktyki, zasługujące na promocję w środowisku partnerów biznesowych, klientów i opinii publicznej.

open