Home BUILDER RANKING BUILDER RANKING EDYCJA 4 BUILDER RANKING EDYCJA IV – GENERALNI WYKONAWCY
BUILDER RANKING EDYCJA IV – GENERALNI WYKONAWCY
0

BUILDER RANKING EDYCJA IV – GENERALNI WYKONAWCY

0
0

Już po raz czwarty pragniemy podzielić się z Państwem kolejną odsłoną rankingu firm budowlanych realizowanego w ramach projektu „Build the Future” przez miesięcznik Builder, PwC Polska i Dun&Bradstreet Poland.

Na podstawie opracowanych zestawień wskazujemy dominujące trendy i zmiany, a także wyróżniamy najlepiej pozycjonujące się na rynku firmy. Dane z rankingu stanowią również doskonałą okazję do nawiązania dialogu z firmami w branży, dzięki czemu możemy formułować jeszcze dokładniejsze i bardziej rzetelne wnioski na temat rzeczywistej sytuacji rynkowej. Naszej analizie podlegają trzy segmenty – generalni wykonawcy, producenci materiałów budowlanych i deweloperzy. Oprócz danych finansowych każda z edycji opatrzona jest komentarzami ekspertów oraz rynkowych liderów dotyczącymi poszczególnych kategorii budowlanych. W grudniu oddajemy w Państwa ręce analizę wyników finansowych 100 największych generalnych wykonawców. Czwarta edycja rankingu określa sytuację finansową spółek na podstawie danych za rok 2021.

Druga część rankingu zawierająca zestawienie największych firm producentów materiałów budowlanych ukaże się w styczniu 2023r., a trzecia z wynikami największych firm deweloperskich zostanie opublikowana w lutym 2023r.

open