Home News Kolejna linia montażowa w tyskim zakładzie produkcyjnym firmy Schöck
Kolejna linia montażowa w tyskim zakładzie produkcyjnym firmy Schöck
0

Kolejna linia montażowa w tyskim zakładzie produkcyjnym firmy Schöck

0
0

Zakład produkcyjny w Tychach został otwarty w 2019 roku i od tego czasu intensywnie dalej się rozwija. Zaledwie rok po otwarciu zakładu, firma Schöck chwaliła się nową linią montażową Q, która była nie tylko najnowszą generacją tego typu stanowisk pracy, ale przede wszystkim oznaczała bezpieczną, ergonomiczną i wygodną pracę operatora. W tym roku fabryka może się pochwalić kolejną nową linia produkcyjną. We wrześniu 2022 r. została uruchomiona i oddana do użytkowania kolejna linia produkcyjna, dedykowana produktowi Isokorb® typu T K M1-M6.

Dzięki dodatkowym zdolnościom produkcyjnym możliwa jest jeszcze szybsza realizacja zamówień klientów. Nowa linia produkcyjna to standardowe rozwiązanie, obowiązujące w zakładach montażowych grupy Schöck. Podobne linie znajdziemy w fabrykach Baden-Baden, Essen i Pucking.

Schöck stawia na standaryzację, która zapewnia powtarzalność produktów oraz wysoką jakość. Linia montażowa wyposażona jest w system kontroli położenia i ilości prętów jak również innych kluczowych parametrów, koniecznych do zapewnienia najwyższych jakości produktów.

Linia jest również wyposażona w system Pick-by-Light wspomagający pracownika w prawidłowym montażu. Stoły montażowe są wykonane w najwyższej technologii zapewniającej bezpieczną pracę.

Już na etapie planowania linii uwzględniono wymogi ergonomicznej pracy w celu uniknięcia niepotrzebnego zmęczenia pracownika. Stoły są wyposażone w elektryczne podnośniki, które umożliwiają ich dostosowanie do indywidualnych potrzeb operatora.

Nowa linia to kolejny krok w rozwoju zakładu w Tychach, dzięki której zwiększono zatrudnienie. Dla naszych klientów oznacza to pewność dostawy i terminowość w realizacji zleceń.

open