Home Biznes i Ludzie DZIAŁ OBIEKTOWY DECEUNINCK POLAND
DZIAŁ OBIEKTOWY DECEUNINCK POLAND
0

DZIAŁ OBIEKTOWY DECEUNINCK POLAND

0
0

Akustyka, termika, statyka czy maksymalne gabaryty konstrukcji oraz skrzydeł to zagadnienia, które nie mają tajemnic dla Działu Obiektowego Deceuninck Poland. O zasadach wsparcia, obszarze działania oraz o produktach inwestycyjnych z zakresu rozwiązań systemowych Deceuninck opowiada MARIUSZ BABSKI, manager sprzedaży w Dziale Obiektowym w Deceuninck Poland.

Jaka jest idea Działu Obiektowego Deceuninck Poland?
Dział Obiektowy łączy inwestorów i architektów z generalnymi wykonawcami oraz producentami stolarki. Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce, która ma taki dział – tworzą go specjaliści ukierunkowani na rozwiązywanie nawet najbardziej zaawansowanych zagadnień technicznych. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji od projektu do realizacji, a przede wszystkim dajemy wsparcie architektom – po to, by zapewnić bezpieczeństwo, użytkowość i wykonalność inwestycji. Dzięki temu wiele projektów – nawet tych, które są wyjątkowo śmiałe, jeżeli chodzi o wizję – staje się możliwych do wykonania w stolarce PVC. Dodatkowo prowadzimy szereg szkoleń z zakresu akustyki, statyki czy termiki w inwestycjach – są one skierowane zarówno do architektów, jak i producentów stolarki. Współdziałamy w tym zakresie z naszym Działem Wsparcia Technicznego, który ma ogromne doświadczenie i na co dzień wspiera producentów.

Elegant Abstrakt – w pełni zlicowany system PVC – oraz kompatybilny wizualnie i technicznie Decalu 88 Standard

Jaki jest zakres wsparcia i kto może z niego skorzystać?
Z biurami architektonicznymi, inwestorami, generalnymi wykonawcami oraz producentami stolarki współpracujemy już od wielu lat. Wspomagamy ich merytorycznie i dostarczamy rozwiązania, które realizują wizję architekta w taki sposób, by spełniała normy izolacyjności akustycznej oraz termicznej. Optymalizujemy i weryfikujemy wytyczne systemowe oraz wykonalność stolarki, tak by generalny wykonawca mógł wprowadzić proponowane rozwiązania, a producent stolarki był w stanie je wykonać. Weryfikacja ofert ze zgodnością wymagań projektowych zapewnia bezpieczeństwo producentom stolarki i przekłada się na optymalizację cenową dla inwestorów. Dostarczamy również szereg gotowych rozwiązań montażowych oraz przekrojów systemowych (między innymi w formatach DWG), które są niezbędne w procesie projektowania – to znacznie ułatwia i przyspiesza pracę architektów.

Jakie rozwiązania systemowe Deceuninck rekomendujecie na rynek inwestycyjny?
W Deceuninck kładziemy duży nacisk na innowacyjność. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom technologicznym i wizualnym, tworząc produkty dopasowane do różnych, niekiedy bardzo konkretnych potrzeb. Przykładowo w naszym portfolio mamy m.in. rozwiązania pozwalające projektować i produkować okna o dużych gabarytach. Dzięki sklejeniu szyby z profilem skrzydła za pomocą taśmy statyka szklanej tafli przenosi się na skrzydło, co daje większą stabilność systemu. Naszym flagowym produktem jest seria ELEGANT. Cechuje ją minimalizm, który bazuje na wiodących trendach współczesnej architektury.

Wyraziste kształty skrzydeł i listew przyszybowych tworzą unikatowy, nowoczesny design. ELEGANT pozwala na konstruowanie efektownych, dużych przeszkleń, które spełniają wygórowane wymagania termiczne i akustyczne, jednocześnie pozwalają utrzymać optymalizację kosztową inwestycji. Jako jedyni w Polsce posiadamy w pełni kompatybilne pod względem wizualnym i technicznym systemy z PVC i alu – systemy Deceuninck ELEGANT ABSTRACT z całkowicie zlicowanym skrzydłem i DECALU 88 Standard tworzą spójną całość, a także gwarantują energooszczędność i wydajność inwestycji.

W jaki sposób skontaktować się z Działem Obiektowym Deceuninck?
Zapraszamy architektów, inwestorów oraz generalnych wykonawców, by skorzystali z naszego bezpłatnego doradztwa w zakresie stolarki otworowej PVC.

Wszelkie informacje oraz dane kontaktowe można uzyskać na naszej stronie internetowej www.deceuninck.pl – zapraszamy do współpracy.

open