Home News To będzie największe SBU w Polsce! Ideal Idea zdecydowało o rozbudowie City Park Warsaw
To będzie największe SBU w Polsce! Ideal Idea zdecydowało o rozbudowie City Park Warsaw
0

To będzie największe SBU w Polsce! Ideal Idea zdecydowało o rozbudowie City Park Warsaw

0
0

City Park Warsaw zostanie powiększone o nowy budynek H7, który zapewni najemcom unikalne i elastyczne przestrzenie typu SBU (Small Business Units). Po zakończeniu rozbudowy będzie to największa tego typu infrastruktura w Polsce.

Inwestycja powstaje obok gotowych już budynków na terenie parku City Park Warsaw od Ideal Idea. Budynek H7 zaoferuje 9 000 m2 dodatkowej powierzchni, w tym około 7 000 m2 magazynu oraz 2 000 m2 biur. Po zakończeniu rozbudowy, stołeczny park SBU osiągnie wielkość ponad 37 000 m2.

„Rozbudowa kompleksu City Park Warsaw, wraz z nowym budynkiem H7, zapewni infrastrukturę, która nie tylko będzie największą tego typu w Polsce, ale także najnowocześniejszą. Nasze podejście oparte na realizmie, ekologii i obserwowaniu potrzeb rynku znalazło szerokie uznanie, a rosnące zainteresowanie tego typu powierzchniami świadczy o tym, że nasza oferta spełnia oczekiwania najemców. Jesteśmy dumni, że nasze wysiłki przyczyniają się do rozwoju sektora SBU w Polsce i pomagają firmom osiągać sukces, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów działalności. Rozbudowa City Park Warsaw umocni naszą pozycję lidera w branży deweloperskiej na polskim rynku. Jesteśmy gotowi, by sprostać temu zadaniu z pasją i zaangażowaniem” – Andrzej Dużyński, Prezes Zarządu, Ideal Idea.

Realizację rozbudowy inwestor powierzył doświadczonemu wykonawcy, WPIP.

„Rozbudowa City Park Warsaw jest pierwszym projektem, który powstanie dzięki współpracy Ideal Idea i naszej firmy. Dziękujemy inwestorowi za okazane zaufanie. Jestem przekonany, że przy realizacji tej inwestycji zaprocentuje nasze wieloletnie doświadczenie, zdobyte m.in. podczas budowy centrów logistycznych oraz obiektów typu SBU, w których zostały zastosowane wysokie standardy środowiskowe” – Janusz Signetzki, Wiceprezes Zarządu, WPIP.

Inwestycja jest doskonale zlokalizowana – tylko 4 km od Lotniska Chopina, 10 km od Dworca Centralnego i 700 metrów od autostrady A2.

City Park Warsaw składa się z elastycznych powierzchni biznesowych, zapewniających łatwą dostępność oraz wysoki komfort wszystkim użytkownikom. Park oferuje wiele istotnych udogodnień: bliskość przystanków autobusowych, ekologiczne oświetlenie LED oraz windy osobowe. Wszystkie te czynniki sprawiają, że City Park Warsaw to nie tylko doskonałe środowisko dla lokalnego biznesu, ale także miejsce umożliwiające firmom rozwijanie relacji biznesowych na skalę globalną.

Budowa obiektu H7 ma zostać ukończona w pierwszym kwartale 2024 roku.

tags:
open