Home News Reimplementacja systemu IFS Applications w Yawal S.A.: Krok ku przyszłości
Reimplementacja systemu IFS Applications w Yawal S.A.: Krok ku przyszłości
0

Reimplementacja systemu IFS Applications w Yawal S.A.: Krok ku przyszłości

0
0

Yawal S.A. należy do czołówki dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce. Swoją pozycję zawdzięcza doświadczeniu zdobytemu podczas ponad 30 lat istnienia oraz szerokiej gamie innowacyjnych rozwiązań. Produkty przedsiębiorstwa to przyjazne dla środowiska, energooszczędne konstrukcje przeznaczone do budowy okien, drzwi, fasad, ścian działowych i osłonowych, ogrodów zimowych, świetlików, balustrad oraz osłon przeciwsłonecznych. Yawal S.A. oferuje również możliwość tworzenia na zamówienie unikalnych rozwiązań konstrukcyjnych przeznaczonych do implementacji zarówno w budownictwie komercyjnym, przemysłowym, jak i mieszkaniowym. Systemy spółki trafiają na rynki całej Europy. Obecnie do grona partnerów i klientów Yawal S.A. należy kilkaset podmiotów krajowych i zagranicznych.

Dzięki realizacji całego procesu produkcyjnego w ramach Grupy Yawal przedsiębiorstwo cechuje pełna niezależność oraz elastyczność rynkowa. Yawal posiada: 4 linie do produkcji profili aluminiowych, magazyn wysokiego składowania, w pełni zautomatyzowaną pionową lakiernię proszkową.

Yawal od ponad 20 lat korzysta z systemu IFS Applications. W związku z rozwojem i zmianami zachodzącymi w spółce zarząd podjął decyzję, że upgrade systemu powiązany będzie de facto z całkowitą reimplementacją. Wdrożony przez InfoConsulting upgrade to nie tylko zmiana techniczna, ale kompleksowe przeprojektowanie obowiązujących w firmie procesów -powiedział Krzysztof Jakóbczyk Dyrektor IT Yawal

Spółka YAWAL działa w oparciu o skomplikowany model produkcyjny i przygotowane wdrożenie miało dla nas kluczowe znaczenie w rozwoju biznesu oraz współpracy międzywydziałowej. Rozwiązania przygotowane przez InfoConsulting pozwoliły nam zwiększyć automatyzację procesów i podnieść efektywność. Nowy system jest w pełni zintegrowany, dzięki temu zyskaliśmy łatwiejszy dostęp do rzetelnych danych kluczowych przy podejmowaniu decyzji.

InfoConsulting wspiera nas także w okresie powdrożeniowym. Zawsze możemy liczyć na bieżące wsparcie serwisowe. Współpraca odbywa na zasadach partnerskich, z pełnym zrozumieniem prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa – dodał Krzysztof Jakóbczyk Dyrektor IT Yawal.

tags:
open