Home Architecture Design JEMS-i w Berlinie
JEMS-i w Berlinie
0

JEMS-i w Berlinie

0
0

W berlińskiej Galerii Architektury trwa wystawa The Matter of Layers. To jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych tego roku.

W ramach wystawy warszawska pracownia JEMS Architekci prezentuje sześć własnych projektów ilustrujących potencjał warstw w kontekście zrównoważonej i integralnej architektury w wielu wymiarach. Warto przy tym wspomnieć, że wydarzenie zbiega się z finalizacją budowy ambasady RP w Berlinie, zaprojektowanej przez JEMS-ów ponad 10 lat temu.

Otwarcie ekspozycji miało miejsce 2 listopada br. i wzięło w nim udział kilkadziesiąt osób, w tym nasza redakcja jako patron medialny. W organizację The Matter of Layers zaangażowani byli ponadto partnerzy branżowi: firmy Zumtobel Group, Progress Architecture, GEZE Polska, Echo Investment i Skanska oraz Instytut Polski w Berlinie i Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej. Wystawę można oglądać do 9 grudnia, a tuż przed finisażem (7 grudnia o godz. 19.00) odbędzie się w Galerii spotkanie z Marcinem Sadowskim i Maciejem Miłobędzkim z pracowni JEMS.

Zachęcamy do obejrzenia materiałów filmowych, które zarejestrowaliśmy w Berlinie. Na naszej stronie internetowej publikujemy komentarze organizatorów i partnerów oraz film z otwarcia. Ponadto dostępna jest publikacja Builder Exclusive & Quality, poświęcona pracowni JEMS Architekci, z udziałem partnerów branżowych, w której przybliżamy architektoniczny mindset i warsztat JEMS-ów.

THE MATTER OF LAYERS. WYSTAWA JEMS W – BUILDER MOVIE TV


The Matter of Layers. Wystawa JEMS w Architektur Galerie Berlin

SKANSKA

ECHO INVESTMENT

ZUMTOBEL

GEZE

INSTYTUT POLSKI W BERLINIE

PROGRESS ARCHITECTURE

POLNISCHES INSTITUT BERLIN

BUILDER

FUNDACJA WSPÓŁPRACY POLSKO NIEMIECKIEJ

PARTNERZY MEDIALNI:

BUILDER

ARCHITEKTURA MURATOR

open