Home Builder Awards POLSKI HERKULES 2023 GRZEGORZ BAJEK – POLSKI HERKULES 2023
GRZEGORZ BAJEK – POLSKI HERKULES 2023
0

GRZEGORZ BAJEK – POLSKI HERKULES 2023

0
0

Prezes Zarządu GOLDBECK COMFORT Sp. z o.o.

PASJONAT BUDOWNICTWA I DOŚWIADCZONY MANAGER
Mgr inż. GRZEGORZ BAJEK – Prezes Zarządu Firmy GOLDBECK Comfort sp. z o.o., od września 2021 Prezes Stowarzyszenia Producentów Betonu. Pasjonat budownictwa i manager z wieloletnim doświadczeniem. Grzegorz Bajek jest absolwentem Wydziału Budownictwa Politechniki Wrocławskiej i całe życie związany jest z budownictwem, a zwłaszcza z prefabrykacją betonową. Po ukończeniu w 1985 studiów rozpoczął pracę jako stażysta w Żagańskim Przedsiębiorstwie Budowlanym PCHiL „Modernbud”, rok później podjął pracę w Zakładzie Remontowo-Budowlanym przy LZPB w Lubaniu, początkowo jako mistrz, później jako kierownik budowy, a następnie jako zastępca kierownika zakładu.

Od 1990 roku przez kolejne 7 lat współwłaściciel Zakładu Budowlanego „BATOM” oraz właściciel Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego „BIG” w Lubaniu. W 1998 roku rozpoczął pracę w Przedsiębiorstwie Wielobranżowym „ Comfort” – obecnie GOLDBECK Comfort z siedzibą w Rakowicach Małych, gdzie przeszedł wiele stanowisk, począwszy od specjalisty ds. przygotowania produkcji, przez kierownika działu technicznohandlowego, dyrektora ds. produkcji do prezesa zarządu. Podczas XVII Walnego Zjazdu Stowarzyszenia Producentów Betonu w Warszawie, które odbyło się 29 września ub.r., powołane zostały nowe władze Stowarzyszenia. Pan Grzegorz Bajek, będący wieloletnim członkiem SPB, zaangażowany oraz aktywnie biorący udział w pracach organów Stowarzyszenia, został powołany na zaszczytne stanowisko Prezesa SPB.

Prywatnie mąż, ojciec dwójki dzieci oraz dumny dziadek. Pasjonat gry w brydża – członek Polskiego Związku Brydża Sportowego, zainteresowany sportami zimowymi oraz wędkarstwem.

PQ
open