Home Builder Awards POLSKI HERKULES 2023 JOANNA CZYNSZ-PIECHOWIAK – POLSKI HERKULES 2023
JOANNA CZYNSZ-PIECHOWIAK – POLSKI HERKULES 2023
0

JOANNA CZYNSZ-PIECHOWIAK – POLSKI HERKULES 2023

0
0

Prezes Grupy Saint-Gobain w Polsce i Ukrainie

SUKCES FIRMY ZACZYNA SIĘ OD LUDZI
Z imponującymi osiągnięciami kieruje Grupą Saint-Gobain w Polsce i Ukrainie. Wierzy, że przepis na sukces to wykwalifikowany, działający w duchu wzajemnego zaufania zespół. Postawa, którą przyjmuje w pracy, staje się dla wielu osób źródłem ponadprzeciętnej motywacji.

Pani Joanna jest absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2001 do 2017 roku zajmowała m.in. stanowiska kierownicze w obszarze HR Saint-Gobain na Europę i świat. Wtedy też miała okazję współuczestniczyć w procesie planowania i wdrażania wielkiej transformacji strategicznej Grupy Saint-Gobain na świecie – Transform & Grow – której ostatnią odsłoną było określenie celu nadrzędnego dla całej organizacji: „Making the World a Better Home”. Hasło do dziś inspiruje pracowników Grupy w 75 krajach. Ponadto z sukcesami pełniła funkcję Dyrektora Generalnego Saint-Gobain Abrasives w Polsce i Rumunii. Stanowisko Prezesa Grupy Saint-Gobain w Polsce zajmuje od 1.01.2021 r., a od 1.08.2022 odpowiada również za Ukrainę.

Wspiera osobiście wiele przedsięwzięć, takich jak np. kampania „Polskie Miasta Przyszłości 2050” czy ceniony w środowisku branżowym konkurs S-G Architecture Student Contest. Działając we Francusko-Polskiej Izbie Gospodarczej, promuje przedsiębiorczość i rozwój polskiej gospodarki w duchu równoważonego rozwoju. W 2023 roku została wybrana do Rady Izby, a następnie jej Zarządu, w którym pełni funkcję wiceprezesa.

tags:
PQ
open