Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023 HÖRMANN POLSKA SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023
HÖRMANN POLSKA SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023
0

HÖRMANN POLSKA SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023

0
0

W TROSCE O BEZPIECZEŃSTWO I WYGODĘ

Firma Hörmann jest znanym europejskim producentem bram, drzwi i napędów. Blisko 90-letnie doświadczenie oraz nieustanne doskonalenie produktów i wprowadzanie na rynek nowych, innowacyjnych rozwiązań zapewniły marce uznanie i renomę.

Rosnące zaufanie klientów i poszerzający się krąg odbiorców pozwoliły przedsiębiorstwu na systematyczny rozwój asortymentu. Obecnie firma dysponuje bardzo bogatą ofertą dla budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego i branży logistycznej. Zakłady, w których powstają produkty marki Hörmann, są zlokalizowane w kilkunastu krajach, w tym także w Polsce. Najbardziej znanymi produktami dla odbiorców indywidualnych i deweloperów są bramy garażowe, drzwi wejściowe do domu, drzwi wewnętrzne oraz urządzenia do automatycznego sterowania.
Firma ma w ofercie również produkty do obiektów przemysłowych o różnym przeznaczeniu – są to m.in. bramy segmentowe, bramy szybkobieżne, bramy i kraty rolowane, przesuwne bramy przeciwpożarowe, systemy przeładunkowe oraz wielofunkcyjne drzwi stalowe. Bacznie obserwując potrzeby rynku wynikające z konieczności poprawy bezpieczeństwa w miejscach publicznych, firma poszerzyła swoją ofertę i wprowadziła do niej systemy kontroli wjazdu, takie jak: słupki, szlabany, zapory drogowe i kolczatki.
Najczęstszym sposobem ograniczania dostępu do obszarów użyteczności publicznej, stref śródmiejskich, terenów przemysłowych, biurowych oraz infrastruktury krytycznej jest stosowanie szlabanów i słupków. Firma Hörmann oferuje zarówno słupki stałe, przenośne, jak i automatyczne oraz półautomatyczne, które można wykorzystywać w różnych konfiguracjach. Skutecznym, ale i ekonomicznym rozwiązaniem stosowanym do tymczasowego zabezpieczania miejsc publicznych są przenośne blokady drogowe OktaBlock. Można je szybko i łatwo rozstawić wokół obszarów, na których organizowane są np. imprezy plenerowe. Instalacja blokady nie wymaga bowiem przeprowadzenia żadnych robót budowlanych ani wykonania zakotwień, a osiowosymetryczna konstrukcja słupka zapewnia ochronę przed uderzeniem rozpędzonego pojazdu nawet o dużych rozmiarach i masie.
Wnikliwa analiza potrzeb konsumentów zaowocowała także nowym kierunkiem rozwoju i wprowadzeniem do oferty firmy praktycznych i trwałych metalowych domków ogrodowych, stojaków na drewno kominkowe oraz skrzyń na przedmioty używane w ogrodzie i wokół domu. W domkach ogrodowych można schować narzędzia i sprzęty takie jak kosiarka, grill, taczka, meble ogrodowe, a nawet rowery. Solidna konstrukcja i trwały materiał, z którego są wykonane domki, pozwoli cieszyć się nimi przez wiele lat, a różne wielkości, wzory i kolory dają możliwość idealnego wkomponowania ich w krajobraz otoczenia. Skrzynie ogrodowe są natomiast doskonałym miejscem do przechowywania i zabezpieczenia podręcznych przedmiotów, np. przed deszczem.
Produkty marki Hörmann to starannie dobrane rozwiązania, trwałe, bardzo funkcjonalne i niezawodne w działaniu. Dzięki temu firma cieszy się pozycją solidnego partnera w zakresie stolarki budowlanej.

PQ
open