Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023 ANGEL POLAND GROUP – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023
ANGEL POLAND GROUP – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023
0

ANGEL POLAND GROUP – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023

0
0

ANGEL POLAND GROUP WYZNACZA TRENDY NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI PREMIUM

Międzynarodowe doświadczenie, holistyczne podejście i współpraca z najlepszymi architektami na świecie sprawiły, że od ponad 20 lat nieruchomości grupy Angel Poland wyznaczają trendy i tworzą nową definicję miejskiego lifestyle’u. Jej realizacje wychodzą poza powszechnie rozumiane budownictwo, a wykończenie części wspólnych oraz detale zdobiące najbardziej prestiżowe projekty są istnym dziełem sztuki!

Angel Poland Group to lider rynku nieruchomości premium, którego działalność opiera się na czterech filarach, definiujących zarówno działalność samej grupy, jak i tworzonych przez nią inwestycji. Są to lokalizacja, intencja, aby projekty funkcjonowały jako integralna część miasta, lifestyle oraz odpowiedzialność społeczna. Na przestrzeni 20 lat deweloper wypracował nową definicję „premium”, wykraczającą poza powszechnie przyjęte standardy, podkreślając, że holistyczne podejście to coś więcej niż wzniesienie pięknego budynku i jego sprzedaż. Jakość inwestycji Angel potwierdzają doświadczenie oraz dotychczasowe realizacje, jak choćby wielokrotnie nagradzany Angel Wawel i Angel Stradom w Krakowie czy nowatorski budynek typu mixed-use – OVO Wrocław. W 2023 roku ukończony został jeden z najbardziej prestiżowych projektów hotelarskich – Stradom House, sygnowany logo Autograph Collection by Marriott. Realizacje Angel są wyjątkowe dzięki wrażliwości na historię i otoczenie inwestycji, w których architektura spotyka się ze sztuką. Najnowszy luksusowy projekt grupy Angel Poland – The Upper House już na etapie budowy stał się najbardziej pożądanym miejscem do życia we Wrocławiu.

W działalności Angel Poland Group ważne miejsce zajmuje również odpowiedzialność społeczna, którą realizuje Angel Concept. Fundacja prowadzona na co dzień przez Orit Samuel m.in. inicjuje w miastach nowe tereny zielone, które, tworzone z myślą o lokalnych społecznościach, wyznaczają nową jakość zarówno w Krakowie, jak i Wrocławiu.

W 2021 roku w skład grupy weszła spółka Angel Management, specjalizująca się w zarządzaniu nieruchomościami Angel, a także oferująca profesjonalną obsługę najmu oraz sprzedaży na rynku wtórnym.

Tak kompleksowe podejście do budownictwa pozwala Angel Poland Group konsekwentnie realizować założenie, którym od lat jest wyznaczanie nowoczesnego nurtu na polskim rynku nieruchomości premium.

PQ
open